Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Kocasinandan Harikalar Diyarına Yol
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 15:13:47
Kocasinandan Harikalar Diyarına Yol

Kocasinandan Harikalar Diyarına yol… Kayseri ili Kocasinan Belediye Başkanı Bekir star, Argıncık Bölgesi’ni Cırgalan’dan Anadolu Harikalar Diyarı’na daha kolay ve güvenli biçimde ulaştırabilir yeni bir yol yapımına başladıklarını belirt ti. Başkan Bekir star, Anadolu Harikalar Diyarı’nın Kayseri ili ve bölge için önemini herkesin oldukça [r] çok iyi bildiğine dikkat çekerek, “Anadolu Harikalar Diyarı şehrimize oldukça […]

Kocasinandan-Harikalar-Diyarina-YolKocasinandan Harikalar Diyarına yol…

Kayseri ili Kocasinan Belediye Başkanı Bekir star, Argıncık Bölgesi’ni Cırgalan’dan Anadolu Harikalar Diyarı’na daha kolay ve güvenli biçimde ulaştırabilir yeni bir yol yapımına başladıklarını belirt ti.

Başkan Bekir star, Anadolu Harikalar Diyarı’nın Kayseri ili ve bölge için önemini herkesin oldukça [r] çok iyi bildiğine dikkat çekerek, “Anadolu Harikalar Diyarı şehrimize oldukça çok ehemmiyetli katkı sağlayacak. Kayseri’nin en büyük tasarımlerinden biridir. Kayseri ili ve çevre illerden de gösterilen alaka-yı göz önünde bulundurursak Kayseri ili için önemini ve katkısını bu açıdan değerlendirmek lazım.” diye konuş-tu.

Anadolu Harikalar Diyarı’nın resmi açılışının yapılmamasına rağmen açılan bölümlerin oldukça çok yoğun ala-ka gördüğünü vurgulayan Başkan Bekir star, “Kocasinan Belediyesi şeklinde Anadolu Harikalar Diyarı’na katkı sağlamak maksadı ile gereken noktalarda çevre düzenleme ve yol yapımına hız-la sürüyoruz. Argıncık Bölgesi’ni Kuzey Çevreyol üzerinden Cırgalan’ın içerisinden Anadolu Harikalar Diyarı’na taşıyabilir yeni bir yol yapımına başladık. tahmini 1,3 km uzunluğunda oldukça çok pratik ve güvenli bir yol olacak. Hemen stablize taşıma ve serme işine başladık. Burada mevcut olan 3 mlik yolu 15 mye genişletiyoruz. ޞu ana kadar 9 bin ton altyapı malzemesi serdik. Malzemeyi sıkıştırıp; kaldırımı, aydınlatması, yağmur deşarj kanalları ve asfaltı ile yol için tahmini 1,6 milyon lira harcamayı planlıyoruz. En az zaman içerisinde tamamlayacağız” diye konuş-tu.
Kaynak: Cihan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz