Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Kocaoğlu Organlarını Bağışladı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:39:58
Kocaoğlu Organlarını Bağışladı

İzmir ili Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’ni (KESiAD) ziyaret etti.KESiAD’ın tertiplediği toplantıda sanayicilerin sorunlarını dinleyen Kocaoğlu, il Sağlık Müdürlüğü’nün ‘Hayat içerisinde Hayat Var’ sloganı ile tertiplediği organ bağışı kampanyasına da katılarak organ bağışında tespit edil-di. Başkan Kocaoğlu, KESiAD’ın periyodik şeklinde tertiplediği geleneksel kahvaltıya katıldı. Kemalpaşa ilçesinin protokolü ile sanayicilerini bir araya […]

Kocaoglu-Organlarini-Bagisladiİzmir ili Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’ni (KESiAD) ziyaret etti.
KESiAD’ın tertiplediği toplantıda sanayicilerin sorunlarını dinleyen Kocaoğlu, il Sağlık Müdürlüğü’nün ‘Hayat içerisinde Hayat Var’ sloganı ile tertiplediği organ bağışı kampanyasına da katılarak organ bağışında tespit edil-di.

Başkan Kocaoğlu, KESiAD’ın periyodik şeklinde tertiplediği geleneksel kahvaltıya katıldı. Kemalpaşa ilçesinin protokolü ile sanayicilerini bir araya getiren toplantıya Kemalpaşa [r] Kaymakamı Yüksel Topal, Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Ender Yorgancılar, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Kemal Porsuk, Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Aydın ili Telseren, Ege Otomotiv Derneği (EGOD) Başkanı Mustafa iduğ ve il Sağlık Müdürü Bedia Türkkyılmaz da katıldı. Başkan Kocaoğlu, görüşmelerin ardından, il Sağlık Müdürlüğü’nün ‘Hayat içerisinde Hayat Var’ sloganlı organ bağışı kampanyasına da katılarak organ bağışında tespit edil-di.

Toplantıda, sanayicilerin sorularını cevaplayan Başkan Aziz Kocaoğlu, değişik meselelerde ehemmiyetli bilgiler verdi. Bölgedeki itfaiye biriminin özel donanıma malik olması gerektiğine vurgu yapan Kocaoğlu, bu meselede çalışmaların sürdüğünü ifade etti. Başkan Kocaoğlu, ulaşım konusunda şunları belirt ti: “Buraya metronun gelmesi, hızlı trene bağlandı. Hızlı tren banliyö şeklinde kullanılacak. Onun güzergah tespitleri için çalışıyoruz. Hızlı tren, bununnla birlikte metro hattı şeklinde da kullanılacak. ayrıyetten, bizim Otogar’a kadar bir ilk tur tasarımmiz vardı. Hızlı trene bağlandığı için onu da Ulaştırma Bakanlığı ile görüşüyoruz.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz