Kocaelinde Birlikte intihar eden Kadın Ve Erkek
Gönderen: admin Tarih: 11 Oca, 2013 At 06:50 PM | Kategorisi : Haber | 0 Yorum

Kocaelinde-Birlikte-intihar-eden-Kadin-Ve-ErkekKocaelinin Derince ilçesinde bir erkek ve bir kadın birbirlerini kollarından bağladıktan sonra denize atladı.Olay, 60 Evler sahil ile Körfez 95 Evler Sahili’nde meydana geldi. İddiaya göre, Şaban Uçar (30) ve Nurcan Özçelik (27) sahilde konuşmaya başladı. Nurcan Özçelik, boynundaki atkıyı çıkarttı ve Şaban Uçar ile ellerini birleştirip doladı. Daha sonra ikili kendilerini soğuk sulara bıraktı. hadises i gören vatandaşlar durumu hemen polise diye konuş tu.
Reklam Alanı
. 112 Acil Servis ekipleri yaptıkları bütü n müdahalelere karşın iki şahı s hayatlarını yitirdi. Nurcan Özçelik ve Şaban Uçar’ın cansız bedenleri Derince Eğitim ve incele me Hastanesi morguna kaldırıldı. Nurcan Özçelik ve Şaban Uçar’ın cesetlerinden çıkan nüfus kâğıtlarında ise ‘evli’ ibarelerinin yazdığı iddia edildi. Polis olayla ilg i lı geniş çaplı soruşturma başlattı. Şaban Uçar’ın evli ve bir çocuk babası olduğu, Derince ilçesi Çınarlı Mahallesi’nde ikamet ettiği bilgisine ulaşıldı. Olayla ilg i lı soruşturma başlatıldı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>