Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Kimse Şiddetten Haz Duymuyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 08:54:15
Kimse Şiddetten Haz Duymuyor

Dr. Soner Pul’un hasta yakınları tarafından darpedilmesi nedeni ile Yüksekova’ya gitmiş olan Türkiye Kamu Hastaneleri Birliği’nden Dr. Orhan Koç, “Hiç kimse şiddetten haz duymuyor. Bu meselede misafirimızın bize destek olduklarını gördük” diye konuş-tu.Hakkari ili – Yüksekova Devlet Hastanesi’nde doğum yaptıktan sonra yaşamını kaybeden kadının yakınlarının darpettiği Kadın Doğum Uzmanı Dr. Soner Pul ile alaka-lı hadises […]

Kimse-Siddetten-Haz-DuymuyorDr. Soner Pul’un hasta yakınları tarafından darpedilmesi nedeni ile Yüksekova’ya gitmiş olan Türkiye Kamu Hastaneleri Birliği’nden Dr. Orhan Koç, “Hiç kimse şiddetten haz duymuyor. Bu meselede misafirimızın bize destek olduklarını gördük” diye konuş-tu.
Hakkari ili – Yüksekova Devlet Hastanesi’nde doğum yaptıktan sonra yaşamını kaybeden kadının yakınlarının darpettiği Kadın Doğum Uzmanı Dr. Soner Pul ile alaka-lı hadises i araştırmak üzere, Türkiye Kamu Hastaneleri Birliği Daire Başkan Yardımcısı Dr. Orhan Koç, Hukuk Müşaviri Erol Demirci ve Sağlık Bakanlığı Müfettişi Haşem Aslan’dan [r] oluşan Sağlık Bakanlığı heyeti ilçeye gitti.

Hayatını kaybeden Güllü Bülbün’ün yakınlarını ziyaret ettikten sonra gazetecilerin sorularını cevaplayan Dr. Orhan Koç, meseleyi araştırmak için bakanlık tarafından görevlendirdiklerini söyled i. Koç, şiddete maruz kalan doktoru Van ilinde ziyaret ettiklerini, doktor Pul’un sağlık halinun iyi olduğunu, ruhsal ve fiziki manada yaşadığı travmayı atlatabilmesi için izne sevk edil-diğini diye konuş-tu.

Hayatını kaybeden annenin yakınlarına başsağlığı ziyareti yaptıklarıni, ailenin acılarını paylaştıklarını kaydeden Koç, şunları belirt ti: “Onlar da acılı bir aile. yitirdikleri anne için oldukça çok üzgünler. Kendilerine başsağlığı diledik. Aile, yaşanan şiddet hadisesini tasvip etmediklerini, hadisenin kendileri için ikinci bir üzüntü kaynağı olduğunu beyan ettiler. Buradaki misafirimızın tümünün yaşanan şiddetten dolayı üzüntü içerisinde olduklarını, bu hadisenin asl a tasvip edilmediğini gördük. Biz hep sağlıkla şiddet yan yana gelen iki kelime değillerdir diyoruz. Sağlıkla şefkat, sağlıkla sevgi, sağlıkla merhamet faka t konuşulabilir. Bu istenmeyen hadisenin biran ön-ce tüm misafirimızın desteğiyle hoşgörü ortamına kavuşmasını temenni ediyoruz. Hiç kimse şiddetten haz duymuyor. Sağlık çalışanlarımıza yönelik bu hadiseyi hiçbir vatandaşımız tasvip etmedi. Bu meselede da misafirimızın bize destek olduklarını gördük.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz