Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Kimse Arkasından Hayır Duası Okumayacak
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 09:16:36
Kimse Arkasından Hayır Duası Okumayacak

Kimse arkasından hayır duası okumayacak…Ertuğrul Kürkçü’den Hüseyin Avni Mutlu’ya sert söBDP Mersin ili Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, Beyoğlu’ndaki izinsiz gösteriye polisekiplerinin müdahale etmesini eleştirerek ‘Meclis Başkanı Cemil Çiçek’i, milletvekillerine karşı kamu görevlileri eliyle gerçekleştirilen bu tür saldırılara karşı etkin bir tavır almaya davet ediyorum’ diye konuş-tu. Kürkçü, Taksim’de dün Antalya’dan istanbul’a “Adalet Yürüyüşü” başlatanlar ile [r] […]

Kimse-Arkasindan-Hayir-Duasi-OkumayacakKimse arkasından hayır duası okumayacak…
Ertuğrul Kürkçü’den Hüseyin Avni Mutlu’ya sert sö
BDP Mersin ili Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, Beyoğlu’ndaki izinsiz gösteriye polisekiplerinin müdahale etmesini eleştirerek ‘Meclis Başkanı Cemil Çiçek’i, milletvekillerine karşı kamu görevlileri eliyle gerçekleştirilen bu tür saldırılara karşı etkin bir tavır almaya davet ediyorum’ diye konuş-tu.

Kürkçü, Taksim’de dün Antalya’dan istanbul’a “Adalet Yürüyüşü” başlatanlar ile [r] birlik-te saldırıya uğradığını iddia ederek, emniyet güçlerinin hiçbir şiddet, tehdit ve zor içermeyen yürüyüşe karşı giriştiği şiddetin kabul edilemez olduğunu ifade etti.

Bunun her yerde takipçisi olacaklarını vurgulayan Kürkçü, şöyle devam etti:

‘Sebebi ne olursa olsun hiçbir biçimde hiçbir milletvekiline karşı böyle bir saldırıda bulunulmasını kabul edecek herhangi bir milletvekili ya da bir kamu yöneticisi olabileceğini düşünemiyorum. Buradan Meclis Başkanı Cemil Çiçek’i milletvekillerine karşı girişilen, kamu görevlileri eliyle gerçekleştirilen bu tür saldırılara karşı etkin bir tavır almaya davet ediyorum. Meclis Başkanı, milletvekillerinin ve Meclis’in onurunu korumaya tüm milletvekillerinden daha oldukça çok görevlidir. Bu daha oldukça çok herkesten fazla onun görevidir. faka t bu meselelerde Meclis Başkanımızın sesini oldukça çok fazla duyamıyoruz. Görev ve yetkisini kötüye kullanan emniyet görevlilerinin sesleri ve güçlerinin Meclis Başkanı’ndan daha fazla olması aslında Türkiye’deki iktidar pratiğinin de oldukça çok somut görüntüsü.’

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a yönelik saldırıya da değinen Kürkçü, ‘Bu saldırı ile dün bize karşı girişilmiş saldırı bakımından kanunun ihlali ve milletvekillerinin ve bakanların görevlerini yerine getirmelerine karşı şiddet uygulanması bakımından hiçbir fark yoktur’ diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz