Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Kim Kardashianın Kız KArdeşi
Kim Kardashianın Kız KArdeşi

ABD’nin en tanınmış isimlerinden Kim Kardashian, 17 yaşındaki küçük kız kardeşini kıskanıyor Çocuk yaşlarından bu yana modellik yapan ve en büyük hayalinin Victoria’s Secret’ın melekleri arasında yer almak olduğunu ifade eden Kardashian ailesinin en küçük üyesi Kendall Jenner, güzelliği ile ötek i kardeşlerini kıskandırıyor.ABD basınından Huffington Post sitesinde yer alan habere göre, Kim Kardashian’ın kardeşi […]

Kim-Kardashianin-Kiz-KArdesiABD’nin en tanınmış isimlerinden Kim Kardashian, 17 yaşındaki küçük kız kardeşini kıskanıyor
Çocuk yaşlarından bu yana modellik yapan ve en büyük hayalinin Victoria’s Secret’ın melekleri arasında yer almak olduğunu ifade eden Kardashian ailesinin en küçük üyesi Kendall Jenner, güzelliği ile ötek i kardeşlerini kıskandırıyor.

ABD basınından Huffington Post sitesinde yer alan habere göre, Kim Kardashian’ın kardeşi 14 yaşından beri modellik yapıyor. faka t bu durum, Kim Kardashian’ın kısa olan bir zaman ev-vel sosyal medyada paylaştığı videoyu daha az rahatsız edici yapmıyor.

32 yaşındaki Kim Kardashian kilo almadan önceki halini özlüyor olmalı ki 17 yaşındaki kız kardeşi Kendall Jenner’in videosunu “Kıskançlık” başlığı ile yayımladı. 36 saniyelik videoda havuz kenarında güneşlenmekte olan Kendall’a yaklaşan Kardasian, “Kardeşimin vücuduna bakın. Onu oldukça çok kıskanıyorum” diyor. ötek i kız kardeş Khloe Kardashian ise Kim’in bu yorumunu “rahatsız edici” şeklinde adlandırıyor.

Bu yoruma “Rahatsız edici değilim!” diye yanıt veren Kim, “Kendall, merak etme sana oldukça çok zayıf demeyeceğim, bundan hoşlanmadığını biliyorum ama bana oldukça çok şişman diyorlar ve evet belki de rahatsız edici ama o bir model ve oldukça çok uzun boylu, onu kıskanıyorum” diyerek yanıt veriyor.

Khloe ise “Tabi, kıskandığın şey uzun boylu olması zaten” diyerek Kim ile dalga geçiyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • kim kardashian kız kardeşi
  • KİM KARDASHİANIN KARDEŞİ
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz