Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Kılıçdaroğlu Bütün Uyarılara Rağmen Gidiyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 08:54:45
Kılıçdaroğlu Bütün Uyarılara Rağmen Gidiyor

Kılıçdaroğlu bütün uyarılara rağmen gidiyor…CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, geziyi iptal etmeme kararı aldı, faka t ırak’a gidecek heyetin sayısı azaltıldı…Dışişleri Bakanlığı CHP ‘ye “Ciddi güvenlik riski var, Irak ziyaretinizi iptal edin” tavsiyesinde bulundu, faka t CHP geri adım atmadı. Kılıçdaroğlu, “Orada güvenlik proble-mi var diye biz gitmezsek doğru yapmamış oluruz. Daha fazla gitmeliyiz, daha fazla […]

Kilicdaroglu-Butun-Uyarilara-Ragmen-GidiyorKılıçdaroğlu bütün uyarılara rağmen gidiyor…
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, geziyi iptal etmeme kararı aldı, faka t ırak’a gidecek heyetin sayısı azaltıldı…
Dışişleri Bakanlığı CHP ‘ye “Ciddi güvenlik riski var, Irak ziyaretinizi iptal edin” tavsiyesinde bulundu, faka t CHP geri adım atmadı. Kılıçdaroğlu, “Orada güvenlik proble-mi var diye biz gitmezsek doğru yapmamış oluruz. Daha fazla gitmeliyiz, daha fazla konuşmalıyız” diye konuş-tu.

Dışişleri Bakanlığı CHP’ye Müsteşar Yardımcısı Ömer [r] Önhon’un imzası ile mektup gönderdi. Mektupta, daha ev-vel Önhon’un Genel Başkan Yardımcısı Loğoğlu’nu telefonla aramaları da hatırlatıldı. son zamandaki bombalı saldırılara dikkat çekildi.

SAYI AZALTILDI

Mektupta, “Büyükelçiliğimizin belli bir kapasitesinin yer aldı ğınun, kalabalık bir heyet için tahsis edebileceği imkanlara malik olmadığının yenide n hatırlatılmasında yarar görülmüştür” ifaleri kullanıldı. Bu uyarılar sonucu, CHP yönetimi gidecek heyeti daraltma kararı aldı.

CHP yönetimi, ziyareti izleyecek gazeteci sayısını asgariye indirgedi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu Bakanlık’tan gelen uyarı mektubu ile alaka-lı yazılı izah yaptı.

“Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu , önemli güvenlik riski uyarılarına rağmen geziyi iptal etmeyecek ve Irak’a gidecek, faka t heyette yer alabilir mi safirlerimızı riske etmemek için, başta gazeteciler olmak üzere, bizimle Irak’a gidecek olanların sayısında çok büyük azaltma yapmak halinda kaldık” ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu 20-24 ağustos tarihleri arasında Bağdat, Kerkük ve Necef’i ziyaret edecek.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz