Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Kendi Kendine Yanan Bebek
  • Ana Sayfa » Haber
  • 27 Ağustos 2013 - 10:23:27
Kendi Kendine Yanan Bebek

Kendi kendine yanan bebek…Hindistan’ın Tamil Nadu kentinde 3 aylık oğulları Rahul’un kendi kendine yanması 23 yaşındaki anne Rajeshwari Karnan ve 26 yaşındaki kocası Karnan Perumal’ı şaşkına döndürdü.“Spontaneous human combustion”-SHC (Kendiliğinden insanın tutuşması) şeklinde adlandırılan sendromla dünyaya geldiği söylenen bebek hastanede 24 saat boyunca gözetim altında tutuluyor. Mayıs ayında dünyaya gelen Rahul, ailenin göz bebeği idi. […]

Kendi-Kendine-Yanan-BebekKendi kendine yanan bebek…
Hindistan’ın Tamil Nadu kentinde 3 aylık oğulları Rahul’un kendi kendine yanması 23 yaşındaki anne Rajeshwari Karnan ve 26 yaşındaki kocası Karnan Perumal’ı şaşkına döndürdü.
“Spontaneous human combustion”-SHC (Kendiliğinden insanın tutuşması) şeklinde adlandırılan sendromla dünyaya geldiği söylenen bebek hastanede 24 saat boyunca gözetim altında tutuluyor.

Mayıs ayında dünyaya gelen Rahul, ailenin göz bebeği idi. faka t kısa olan zaman sonra bu mutluluk dehşete dönüştü. Doğumdan bir hafta sonra, genç kadın, [r] bebeğinin çığlığını duyup, koştuğunda, karşılaştığı sahne korkunçtu. Genç kadının bebeği yanıyordu. Genç kadın o anları “Karnında ve sağ televizyon dizinden alev yükseliyordu” sözleri ile anlatıyor:

“Beli ve sağ ayağı alevler içerisindeydi. Ben ve kocam onu çok büyük havlu ile söndürdük ve hastaneye götürdük. Üzerinde herhangi bir yanıcı maddeye rastlanmadı”

ޞaşkın anne bebeğinin kendi kendine 3 kez daha yandığını söyled i. Rahul’u inceleyen doktorlardan Narayan Babu, “Bebeğin ailesi bakımındandurum daha da vahim. Aile çocuklarının yaşamından endişeli. Testlerin sonuçlarını bekliyoruz” diye konuş-tu.

ingiliz uzman Brian J. Ford ise insanın vücudunda bulunan aşırı aseton kimyasalının da bu tür olay ilera sebe p olabileceğini belirt ti.

Haber7

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz