Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Kemerde 2 Bin 200 Çöp Konteyneri Yenilendi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 09:00:39
Kemerde 2 Bin 200 Çöp Konteyneri Yenilendi

Kemerde 2 bin 200 çöp konteyneri yenilendi… Çevre temalı çöp konteynerleri Antalya’nın Kemer ilçesi sokaklarında yerini aldı.Güney Antalya ili Turizmi Geliştirme ve Altyapı işletme Birliği (GATAB), Kemer’de bulunan 2 bin 200 çöp konteynerinin bakım, onarım ve boyama işlemleri sonrası giydirmelerini de tamamlayark konteynerlere yeni bir çehre kazandırdı. GATAB 75. se-ne Katı Atık Ayrıştırma ve Kompost […]

Kemerde-2-Bin-200-Cop-Konteyneri-YenilendiKemerde 2 bin 200 çöp konteyneri yenilendi…

Çevre temalı çöp konteynerleri Antalya’nın Kemer ilçesi sokaklarında yerini aldı.

Güney Antalya ili Turizmi Geliştirme ve Altyapı işletme Birliği (GATAB), Kemer’de bulunan 2 bin 200 çöp konteynerinin bakım, onarım ve boyama işlemleri sonrası giydirmelerini de tamamlayark konteynerlere yeni bir çehre kazandırdı. GATAB 75. se-ne Katı Atık Ayrıştırma ve Kompost Tesisi ekiplerince başlatılan çalışmada GATAB hizmet sınırları [r] içerisinde yer alan belde, ilçe ve köylerde bulunan çöp konteynerleri ev-vel tek tek elden geçirildi, bakım ve onarımları yapıldı. Dış yüzeyinin yenide n dan boyandığı konteynerler yeni görünüme kavuştu.

Konteynerlerin sonucu yazılan ‘ALO GATAB 814 11 11′ , ‘Ailenizin Sağlığı için Çalışıyoruz’, ‘Kemer’in Geleceği için Çalışıyoruz’, ‘Her ޞey Yarınlarımız için’, ‘Bir Ton Cam Atık Geri Dönüştüğünde 100 Litre Petrol Tasarrufu Sağlatır’ ve ‘Bir Ton Atık Kağıt 26,5 mküp Su Tasarrufu Sağlatır’ sloganları ile çevreye olan duyarlılık bilinci oluşturulmaya çalışılıyor.

GATAB tarafından çöp konteynerlerine yapılan temizleme ve bakım çalışmalarının arkasından çevre teması ile kaplanması halk tarafından memnuniyetle karşılandı. Yapılan çalışma ile kötü görüntünün ortadan kaldırıldığını ifade eden halk, çalışmalardan dolayı GATAB ekiplerine teşekkür etti.

Yenilenen ve giydirilmiş çöp konteynerlerinin bölgeye ayrı bir hava getirdiğini ifade eden GATAB Başkanı Yusuf Üras, yenilenen konteynerlerin ilçeyi daha güzel görünüme büründürdüğünü açıkladı. Üras, “Turizm kenti olması münasebetiylede bölgemize yakışır, modern, sağlıklı bir şekilde dezanfekte edilmiş çöp konteynerlerinin tama mı çevre sloganları ile de ehemmiyetli çevre mesajları içermektedir. Bu vatandaşa sağlık anlamında pozitif artılar getirmesi yakınında çevre mesajlarını alan şahıs-lar daha bilinçli hareket etmektedir.” diye konuş-tu.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz