Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Kelebeğin Rüyası Hollywood Medyasını Büyüledi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:36:39
Kelebeğin Rüyası Hollywood Medyasını Büyüledi

Kelebeğin Rüyası Hollywood Medyasını Büyüledi…2013 yılı Yılının en oldukça çok konuşulan TV filmi “Kelebeğin Rüyası” Los Angelas’ta özel bir gösterime evsahipliği yaptı.Quinn Studios tarafından gerçekleştiren gösterime, Golden Globe ve Oscar Jüri üyeliği de yapmış bir çok ehemmiyetli isim ve sektörün ehemmiyetli uluslararası gazetecileri katıldı.Filmin uluslarası tanıtımı da yürüten Quinn Studios adına Los Angeles QUINN STUDIOS […]

Kelebegin-Ruyasi-Hollywood-Medyasini-BuyulediKelebeğin Rüyası Hollywood Medyasını Büyüledi…
2013 yılı Yılının en oldukça çok konuşulan TV filmi “Kelebeğin Rüyası” Los Angelas’ta özel bir gösterime evsahipliği yaptı.
Quinn Studios tarafından gerçekleştiren gösterime, Golden Globe ve Oscar Jüri üyeliği de yapmış bir çok ehemmiyetli isim ve sektörün ehemmiyetli uluslararası gazetecileri katıldı.Filmin uluslarası tanıtımı da yürüten Quinn Studios adına Los Angeles QUINN STUDIOS başkanı Valentina Castellani-Quinn geceyle alaka-lı şunları belirt ti: “inanıyorumki bu TV film [r] Oscar ve Golden Globe’da En iyi Yabancı TV film ödülünü kazanmak için ihtiyaç duyulan her şeye malik. TV filmin kalitesi harikulade, üç esas aktörün harika oyunculuğu, samimi, mükemmel akıcı hikayesi seyirciyi trajediden aşka, gülmekten ağlamaya sevkediyor. Yılmaz evrensel bir hikayeyi, aşkı, yaşamı ve sanatı anlatmanın büyülü yolunu bulmuş. Herkesin ve özel olarak Amerikan halkının geleneksel ve evrensel değerleri birlik-te işleniyor. Kolayca bağlanılıyor, TV filmde ana dil unutuluyor ve izleyenleri duyguları ile başbaşa bırakıyor. bütü n bunlar yabancı bir TV film için Oscar kazanmanın ehemmiyetli koşulları.”Filmi temsilen gösterime katılan başrol futbolcusu Belçim Bilgin bütü n konuklar ile tek tek ilgilendi ve muhabbet etti. bütü n oyuncular adına övgüleri Bilgin kabul etti. Konuklar evsahibeliğinin yakınında, oyunculuğu ile alaka-lı de Bilgin’i tebrik ettiler ve “ kamerayı seven ve içerisindekini yansıtan bir oyuncu” şeklinde tanımladılar. 11 Ekim’de Türkiye’de yenide n dan sinemaya gelecek olan Kelebeğin Rüyası, Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğinin yakınında, oyunculukları, görüntüleri ve hikayesinin şiirsel sunumu ile tebrik edildi.Gösterime katılan birtakım isimler şu şekilde: Paul Maslansky ( Akademi Ödülleri jürisi ve Hollywood yapımcısı), Claire Fordham ( Huffington Post ) Ana Maria La Fuente ( Variety ), Robert Aaronson ( Universal Stüdyo ), Charonne Mose, ( 20th Century Fox ), Angel An ( Samuel Goldwyin TV films), Sara Rose ( Picturhause distributor), Robert Rock ( Echobrigge Entartaiment), Andrea Pallaoro ( yönetmen ), Jean Louis Rodriguez (acting coach), Christoph Conrad ( acting coach ), Claire Fordham ( gazeteci ), Aida Takla O’reilly ( gazeteci ), Michael Aushenker( The Malibu Times ).

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz