Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Kazada Ölen Annenin Sezeryenle Alınan Bebeği Bir Saat Yaşadı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Şubat 2013 - 17:05:21
Kazada Ölen Annenin Sezeryenle Alınan Bebeği Bir Saat Yaşadı

ޞırnak’ın idil ilçesi ile Mardin’in Nusaybin ilçesi arasında bulunan Karalar Beldesi yakınlarında, içerisinde 10 şahs ın yer aldı ğı otomobil, şarampole yuvarlandı.Kazada aynı aileden 3 şahı s , 7 şahı s yaralandı. Kazada ölen 7 aylık hamile Nurhan iregür’ün karnındaki kız bebek ise, idil Devlet Hastanesi’nde canlı şeklinde olarak alınarak kuvöze konuldu. faka t bebek […]

Kazada-Olen-Annenin-Sezeryenle-Alinan-Bebegi-Bir-Saat-Yasadiޞırnak’ın idil ilçesi ile Mardin’in Nusaybin ilçesi arasında bulunan Karalar Beldesi yakınlarında, içerisinde 10 şahs ın yer aldı ğı otomobil, şarampole yuvarlandı.
Kazada aynı aileden 3 şahı s , 7 şahı s yaralandı. Kazada ölen 7 aylık hamile Nurhan iregür’ün karnındaki kız bebek ise, idil Devlet Hastanesi’nde canlı şeklinde olarak alınarak kuvöze konuldu. faka t bebek de 1 saat sonra .Batman’dan gelen ve ޞırnak’ın idil ilçesi’ndeki Çığır Köyü’ndeki [r] akrabalarına hasta ziyaretine gitmek üzere yola çıkan ve içerisinde 10 şahs ın yer aldı ğı, Abdurrahman iregür yönetimindeki 72 EK 110 plakalı otomobil, bugün saat 14.00 sıralarında şimdili k belirlenemeyen nede n le taklalar atarak şarampole yuvarlandı. Kazada şoför Abdurrahman iregür (45), hamile eşi Nurhan iregür (38) kızları Rojin iregür (10) hadi se yerinde . iregür çiftinin yaşları 4 ila 10 arasında değişen çocukları Delila, idris, Furkan, Zilan ve Emirhan iregür ile şoför Abdurrahman iregür’ün annesi Vasfiye ve ağabeyi Mehmet Sait iregür yaralandı. 2 KARDEޞiN hali AĞIRYaralılar kaldırıldıkları idil Devlet Hastanesi’nde ilk tedavi altına alınırken, hali ağır olan Delila ile idris iregür kardeşler, Cizre Devlet Hastanesi’ne gönderil di. hadi se yerine gelen jandarma etrafta güvenlik önlemi alırken, idil Cumhuriyet Savcısı da hadi se yerinde araştır ma yaptı.Kaza haberini duyan iregür ailesinin yakınları, hadi se yerine gelerek ağıtlar yaktı. Cesetleri gören yakınları, sinir krizi geçirdi.BEBEK canlı şeklinde ALINDI, faka t 1 SAAT YAޞADI Kazada yaşamını yitiren Nurhan iregür’ün karnındaki 7 aylık bebeğinin yaşadığının tespiti sonucu, idil Devlet Hastanesi’nde başarılı bir ameliyatla dünyaya getirildi. Kuvöze konulan kız bebek 1 saat yaşadıktan sonra hayata gözlerini yumdu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz