Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Kaymakam Sevgili
  • Ana Sayfa » Haber
  • 20 Ağustos 2013 - 08:20:25
Kaymakam Sevgili

Kaymakam Sevgili… Adana’nın Kozan ilçesinde 5 yıldır kaymakamlık görevini yürüttükten sonra Aydın’ın Efeler ilçesine atanan izzettin Sevgili, Adana ili Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (BTÜ) Rektörü Prof. Dr. Adem Ersoy’u makamında ziyaret etti. Sevgili ve Ersoy, hem üniversite, hem Kozan hem de Adana ili ile alaka-lı [r] karşılıklı görüşlerini paylaştı. Prof. Dr. Adem Ersoy ile 2008 […]

Kaymakam-SevgiliKaymakam Sevgili…

Adana’nın Kozan ilçesinde 5 yıldır kaymakamlık görevini yürüttükten sonra Aydın’ın Efeler ilçesine atanan izzettin Sevgili, Adana ili Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (BTÜ) Rektörü Prof.

Dr. Adem Ersoy’u makamında ziyaret etti. Sevgili ve Ersoy, hem üniversite, hem Kozan hem de Adana ili ile alaka-lı [r] karşılıklı görüşlerini paylaştı.

Prof. Dr. Adem Ersoy ile 2008 yılında tanıştıklarını ve bu zamana kadar sürekli iyi ilişkiler içerisinde bulunduklarını vurgulayan Kaymakam izzettin Sevgili, “Kozan’a fakülte kazandırmak adına kendisiyle ortak çalışmalarımız olmuştu. BTÜ’ye Rektör şeklinde atanması ile birlik-te dostluğumuz daha da pekişti. Rektörümüz Kozan’ın her türlü derdi ile yakından ilgilenen bir devlet adamıdır. Görevde yer aldı ğım zaman içerisinde kendisinden sürekli destek aldım. Kozan’ın sorunlarına birlik-te çözüm aradık. BTÜ, şehir için çok büyük fırsattır. Üniversitemizin eğitimden kalkınmaya, alt yapıdan bilime ve teknolojiye kadar her alanda büyük katkı sağlayacağına inanıyorum.” diye konuş-tu.

Beş se-ne süresince görevliy-diğı Kozan’dan güzel anılar ile ayrıldığını ifade eden Sevgili, bu zaman içersinden kötü sayılabilecek hiçbir hadi se yaşamadığını belirt ti. Sevgili, “Görevim süresince bana destek olan değerli Kozan Halkına ve şahsınıza teşekkür ediyor, hepinizden helallik istiyorum” ifadelerini kullandı.

Rektör Prof. Dr. Adem Ersoy, Kaymakam Sevgili’nin ziyaretinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Rektör Ersoy, “Sayın Kaymakamımız nezaketi, diplomatik misyonu, araştırmacı ve iştikar ruhu ve entelektüel bilgi birikimi ile Kozan’a ve Adana’ya büyük katkı yapmıştır. Sürekli halka iç içe olarak, eğitimden sosyal yaşama kadar Kozan’ın daha ev-vel görmediği pek çok hizmeti gerçekleştirmiştir. Kendisi, üniversitemizin kuruluş ve gelişme aşamasında bize sürekli destek vermiştir. Bir Kozanlı şeklinde yaptığı hizmetlerden ötürü kendisine teşekkür ediyor, yeni görev yerinde başarılar diliyorum.” diye konuş-tu.

Kaynak: Cihan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz