Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Kartal Transfer İçin Yola Çıkıyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:13:07
Kartal Transfer İçin Yola Çıkıyor

Kartal transfer için yola çıkıyor…Beşiktaş’ın transfer sezonunun bitimine kısa olan bir zaman kala devam ettirdiğü sol bek takviyesi çalışmalarında bundan sonra sona gelindi. Fubol direktörü Önder Özen, Büttner ve Holebas için ikna turlarına çıkıyor. Önceliği kiralık oyuncu olan ve bu yüzden Ağustos aynının sonuna kadar sabreden Beşiktaş Takımı yönetimi, önceliği Büttner’e verecek. Hollandalı oyuncu Büttner’i […]

Kartal-Transfer-icin-Yola-CikiyorKartal transfer için yola çıkıyor…
Beşiktaş’ın transfer sezonunun bitimine kısa olan bir zaman kala devam ettirdiğü sol bek takviyesi çalışmalarında bundan sonra sona gelindi
. Fubol direktörü Önder Özen, Büttner ve Holebas için ikna turlarına çıkıyor. Önceliği kiralık oyuncu olan ve bu yüzden Ağustos aynının sonuna kadar sabreden Beşiktaş Takımı yönetimi, önceliği Büttner’e verecek.

Hollandalı oyuncu Büttner’i ikna etmesine rağmen Manchester United’ın transfere onay vermemesi, Beşiktaş Takımı yönetimini zor [r] durumda bıraktı. Siyah beyazlılar, eğer ingiliz ekibiyle kiralık mukavele için anlaşırsa, Pazartesi akşam Önder Özen ve Büttner Türkiye’ye gelecek. faka t Manchester United’ın hala o bölgeye Baines’i alamaması, Hollandalı oyuncunun da Beşiktaş Takımı’a gelişini zorlaştırıyor. Defansın solunu alternatif isimlerden kurmak arzulayan Moyes, Büttner’in kiralanmasına onay vermesi biraz zor görünüyor. faka t siyah beyazlılar, Hollandalı futbolcunun takımını ikna etme amacı ile her yolu deniyor.

Önder Özen’in listesinin içerisindeki bir ötek i isim de Holebas. Daha ev-vel bu oyuncu ile da anlaşan ve Olympiakos’u ikna eden Beşiktaş Takımı, Büttner’den negatif bir haber alırsa Holebas’ı renklerine katacak. Beşiktaş Takımı’ın kiralık alternatifini de düşüneceği Holebas için bonservisle transferi daha muhtemel gözüküyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz