Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Karısını Bıçaklayan Koca Dövülerek Hastanelik Edildi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:04:58
Karısını Bıçaklayan Koca Dövülerek Hastanelik Edildi

Karısını bıçaklayan koca dövülerek hastanelik edildi… Kocaeli’nde tartıştığı karısını bacağından bıçaklayan Ceyhun Y. (27), hadises i öğrenen eşinin dayısı ve kendi kardeşleri tarafından öldüresiye dövüldü. Dayaktan kaçmaya çalışan şahsı poli s ekibi ekipleri kurtardı. iddiaya göre hadi se şöyle gelişti: izmit ilçesi Gültepe Mahallesi’nde ikamet eden Ceyhun Y. [r] ile eşi Elveda Y. arasında kavga […]

Karisini-Bicaklayan-Koca-Dovulerek-Hastanelik-EdildiKarısını bıçaklayan koca dövülerek hastanelik edildi…

Kocaeli’nde tartıştığı karısını bacağından bıçaklayan Ceyhun Y.

(27), hadises i öğrenen eşinin dayısı ve kendi kardeşleri tarafından öldüresiye dövüldü. Dayaktan kaçmaya çalışan şahsı poli s ekibi ekipleri kurtardı.

iddiaya göre hadi se şöyle gelişti: izmit ilçesi Gültepe Mahallesi’nde ikamet eden Ceyhun Y. [r] ile eşi Elveda Y. arasında kavga çıktı. Kavganın giderek büyümesi sonucu sinirlerine hâkim olamayan Ceyhun Y. mutfaktan eline aldığı bıçak ile eşi Elveda Y.’yi bacağından 2 defa bıçakladı. Sesleri duyan ve eve gidince manzara karşısında öfkelenen Ceyhun Y.’nin öz kardeşleri Yaşar Y. ile Ramazan Y. ve Elveda Y.’nin dayısı Semih K. hadises i gerçekleştiren Ceyhun Y.’yi dövmeye başladı.

Yengelerini bıçakladığı için oldukça sinirli olan kardeşleri ile karısının dayısı tarafından darp edilen Ceyhun Y. kaçmaya başladı. sinirli kardeşler ve eşinin dayısının kovaladığı şahıs, hadises i ihbar alarak bölgeye gelen poli s ekibi ekipleri ne sığındı. poli s ekibi hem Ceyhun Y.’yi hem de ötek i şahısları göz altına aldı.

Eşi tarafından bıçaklanan Elveda Y., Seka Devlet Hastanesi’ne, kardeşleri ve eşinin dayısından dayak yiyen Ceyhun Y. ise Kocaeli ili Devlet Hastanesi’ne gönderil-di.

Ola ile alaka-lı poli s ekibi ekipleri 2 ayrı dosya hazırladı. Ceyhun Y.’yi döven kardeşleri ile eşinin dayısının darp iddiası ile ifadeleri alınarak şikâyetçi bulunmadığı için hürriyetine kavuştu. Ceyhun Y. ise hastanede biten işlemlerinin arkasından poli s ekibi merkezine götürülerek ifadesi alındı. Eşi ile tartıştığını, bir anlık öfke ile hadises i yaptığıni belirt tiği öğrenilen Ceyhun Y. adli mercilere gönderil-di.
Kaynak: Cihan

HABERiN RESiMLERi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz