Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Kardashian Yine Aldatıldı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 08:08:20
Kardashian Yine Aldatıldı

4 yıldır NBA futbolcusu Lamar Odom ile evli olan ve defalarca ihanete uğrayan Khloe Kardashian yine aldatıldı. Haberin Videosu ‘Kardashian Kardeşlerin İlginç Halleri’ Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız. Kim Kardashian’ın kardeşi Khloe Kardashian’ın evliliği bir kaç ay önce ortaya atılan ihanet iddiaları nedeni ile tehlikeye girmişti. İddialara göre Kardashian’ın NBA futbolcusu eşi Lamar Odom eşini neredeyse […]

Kardashian-Yine-Aldatildi 4 yıldır NBA futbolcusu Lamar Odom ile evli olan ve defalarca ihanete uğrayan Khloe Kardashian yine aldatıldı.

Haberin Videosu
‘Kardashian Kardeşlerin İlginç Halleri’ Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız.

Kim Kardashian’ın kardeşi Khloe Kardashian’ın evliliği bir kaç ay önce ortaya atılan ihanet iddiaları nedeni ile tehlikeye girmişti. İddialara göre Kardashian’ın NBA futbolcusu eşi Lamar Odom eşini neredeyse 4 yıldır aldatıyordu. Kardashian ise bu iddialara rağmen eşinden boşanmayı şiddetle reddediyor. Çıkan ihanet haberleriinn arkasından durulması beklenen [r] Odom’un yeni sevgilileri ortaya çıktı. Huffington Post’un haberine göre, Odom’un sevgilisi olduğunu iddia eden avukat Polina Polansky, Odom ile 6 hafta önce çiftin son kez birlik-te görüldükleri Kim Kardashian’ın baby shower partisinin olduğu gece tanıştı. “O gece birlik-te olduk ve Odom 3 gece boyunca yanımdan ayrılmadı” diyen Polansky, Kardashian ve Odom’un evliliğinin çoktan bittiğini söyledi. Polansky, Odom ile ilişkisi olduğunu söyleyen tek kadın değil. In Touch dergisinin Los Angeles temsilcisi Jennifer Richardson, Odom’un bir sene-si aşkın süredir bir atletle ilişkisi olduğunu, Khloe’nin de bunu bildiğini ve ikilinin ilişkisini bitirmeye çalıştığını iddia etti. Khole’nin Odom’u takip ettirdiğini ve olmadık şeyler yaptığını söyleyen Richardson, Khloe’nin ikilinin birlik-te kaldığı otele gittiğini ve rezalet çıkardığını ifade etti. Öyle ki Odom poli s ekibi çağırıp “Bu kadını bu otelden atın” demek zorunda kalmış.

Haberin Videosu
‘Kardashian Kardeşlerin İlginç Halleri’ Adlı Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz