Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Karayel Poyraz Filminin Konusu
Karayel Poyraz Filminin Konusu

Samsun’da çekilen ilk uzun metrajlı sinema filmi olan “Karayel Poyraz”ın galası 12 Nisan’da Samsun’da yapılacak. Samsun’da çekilen ilk uzun metrajlı sinema filmi olan “Karayel Poyraz”ın galası 12 Nisan’da Samsun’da yapılacak.Sinema oyuncusu Levent İnanır’ın yönetmenliğini yaptığı “Karayel Poyraz” filmi 19 Nisan 2013 tarihinde İstanbul’da, 12 Nisan 2013 tarihinde de Samsun’da galasının yapılması hedefleniyor. Filmin tamamının Samsun’da […]

Karayel-Poyraz-Filminin-KonusuSamsun’da çekilen ilk uzun metrajlı sinema filmi olan “Karayel Poyraz”ın galası 12 Nisan’da Samsun’da yapılacak.

Samsun’da çekilen ilk uzun metrajlı sinema filmi olan “Karayel Poyraz”ın galası 12 Nisan’da Samsun’da yapılacak.Sinema oyuncusu Levent İnanır’ın yönetmenliğini yaptığı “Karayel Poyraz” filmi 19 Nisan 2013 tarihinde İstanbul’da, 12 Nisan 2013 tarihinde de Samsun’da galasının yapılması hedefleniyor. Filmin tamamının Samsun’da çekilen ilk uzun metrajlı sinema filmi olduğunu belirten yapımcılar Sebahattin Korkmaz ve Giray Şahin, “Tamamı Samsun’da çekilmiş olan ‘Karayel Poyraz’ filmi 19 Nisan 2012 tarihinde vizyona giriyor. Yönetmenliğini usta oyuncu Levent İnanır’ın yaptığı ve aynı zamanda oyunculukta yaptığı bu filmde bize Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Tekkeköy Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Samsun esnafının büyük katkıları olmuştur. Onlara bir kez daha çok teşekkür ediyoruz.[r]. Filmimizin maliyeti ise yaklaşık olarak 2 milyon TL’yi bulmuştur. Gala tarihini Samsun için 12 Nisan, ikinci galayı da İstanbul’da 19 Nisan’da düşünüyoruz. Bizim asıl amacımız Samsun’u bir sinema şehri yapmak. Antalya’nın Altın Portakal Film Festivali varsa neden Samsun’da da böyle bir organizasyon yapılmasın. Onun için bundan sonraki projelerimizi de Samsun ve genel olarak Karadeniz’de çekmeyi amaçlıyoruz” dedi.Gala öncesi bir kafede düzenlenen basın toplantısına yapımcılar Giray Şahin, Sebahattin Korkmaz ile oyuncular Halil Cem Güdek, Mustafa Ozan Tükoğlu ve Sedat Erdiş katıldı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz