Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Kararını Ver Talimatı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 08:48:02
Kararını Ver Talimatı

Beşiktaş’taki Fernandes problemi na son noktayı başkan Fikret Orman koydu.Önceki gün yönetim kurulunun futbolcular ile bir araya geldiği yemekte olan mini zirvede Orman net ifadeler kullanarak Fernandes’e karar vermesini belirt ti. Siyah-Beyazlı yönetimden yıllık 4 milyon Euro arzulayan Portekizli futbolcuya “2 hafta süren var. Bu zaman içerisinde kalmak isteyip istemediğine karar ver” diyen Beşiktaş Takımı […]

Kararini-Ver-TalimatiBeşiktaş’taki Fernandes problemi na son noktayı başkan Fikret Orman koydu.
Önceki gün yönetim kurulunun futbolcular ile bir araya geldiği yemekte olan mini zirvede Orman net ifadeler kullanarak Fernandes’e karar vermesini belirt ti. Siyah-Beyazlı yönetimden yıllık 4 milyon Euro arzulayan Portekizli futbolcuya “2 hafta süren var. Bu zaman içerisinde kalmak isteyip istemediğine karar ver” diyen Beşiktaş Takımı [r] başkanı, “Kalmak istiyorsan söyle sözleşme şartlarını konuşalım ve orta yolu bulalım. Hem biz, hem de teknik ekip senin bu kulüpte kalmanı istiyor. Eğer bu doğrultuda bir karar verirsen anlaşmaya varırız” ifadelerini kullandı.Fanatik’in haberine göre; oldukça çok pozitif bir havada geçen görüşmede Portekizli oyuncu da futbol yaşamına Türkiye’de devam etmek rica ettiğini söyled i ve Beşiktaş Takımı’ta mutlu olduğunu belirt ti.

‘Takımın dengesi bozulur’

Fernandes’in kalmak rica ettiğini söylemesine rağmen Fikret Orman star futbolcunun düşünmesi için 2 hafta süresi olduğunu yineledi. “Kafan rahat olsun” diyen Orman, “Biz seninle ilerleyen haftalarda yenide n transfer konusunu konuşmak istemiyoruz. Bu zaman içerisinde düşün. Biz şartlarımızı seninle anlaşabilmek için hazırlarız. faka t bu mesele daha da uzarsa takımın dengesi bozulur. Bu seninle son görüşmemiz olacak” diye konuş-tu.Yıldız oyuncu da başkanın bu sözlerinin arkasından “Haklısınız” diye konuş-tu ve 2 hafta içerisinde yönetime cevap vereceğini belirt ti. Taraflar Galatasaray Takımı maçına kadar bir araya gelecek ve Fernandes’in Beşiktaş Takımı’taki hali kesinlik kazanacak.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz