Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Karakolda Dayak Görüntüleri İzle
  • Ana Sayfa » Haber
  • 26 Aralık 2012 - 17:39:51
Karakolda Dayak Görüntüleri İzle

Kağıthane Sanayii Polis Merkezi’nde asker kaçağı olduğu iddiasıyla gözaltına alınan şahsın polis tarafından ağır bir şekilde dövülmesi güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Güvenlik kameraları tarafından an be an kaydedilen hadisede , asker kaçağı olduğu iddiasıyla 19 Haziran 2012 günü sabaha karşı gözaltına alınan Hayati D.nin bir polisten tokat yemesi sonrası başlıyor. Atılan tokada karşılık […]

Karakolda-dayak-guvenlik-kamerasindaKağıthane Sanayii Polis Merkezi’nde asker kaçağı olduğu iddiasıyla gözaltına alınan şahsın polis tarafından ağır bir şekilde dövülmesi güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Güvenlik kameraları tarafından an be an kaydedilen hadisede , asker kaçağı olduğu iddiasıyla 19 Haziran 2012 günü sabaha karşı gözaltına alınan Hayati D.nin bir polisten tokat yemesi sonrası başlıyor. Atılan tokada karşılık veren Hayati D. öteki polis ekipleriin tepkisini çekiyor. Tekme, yumruk ve tokatla darp edilen şahıs, yere yatırılıyor. Asıl dehşet veren olay ise buradan sonra yaşanıyor. Bir polis, yerde yatan şahsın üzerine çıkıp ayağıyla kafasına basıyor. Bununla da yetinmeyen polis memuru, şahsın kafasına oldukça çok sayıda tekme atıyor. Hayati D.’yi dayaktan tanınmaz hale getiren polis ekipleri tahmini 5 dakika süresince soluksuz dayak atıyor.

Olaya şahit olan 2 vatandaş korku içinde olayı izliyor. Dayak olayının Hayati D.’nin ağabeyi Fahrettin D. tarafından savcılığa şikayet konusu yapılması üzerine soruşturma başlatılıyor. Savcılık, dayak olayına karışan 7 polis memurunun kimliklerini tespit etti. Soruşturma kapsamında M. C. isimli polis memurunun ifadesine başvuruldu. M.C., tutuklama istemiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilmesine karşın tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Savcının yaptığı itiraz da reddedildi. öteki 6 polis ise ifadeye çağırıldı. polis ekipleriin ifadeye gelmeleri için emniyete müzekkere yazıldı. (CiHAN)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz