Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Kamyoncu Terörü
  • Ana Sayfa » Haber
  • 27 Ağustos 2013 - 10:07:34
Kamyoncu Terörü

Kamyoncu terörü…Otomobil, öndeki kamyonun kasasından düşen çift kiOtomobildeki araç kamerasının söylediği kazadan sonra plakası alınamayan kamyonun şoförüsü kaçarken, otomobilde bulunan Nigar Özkan ağır yaralandı. Antalya ilinde oturan ve memleketleri Sivas’ta yıllık izinlerini geçiren 47 yaşındaki ޞenol Doğan ve 42 yaşındaki Aysel Doğan çifti, 3 Ağustos’ta dönüşe geçti. Otomobile halası 55 yaşındaki Nigar [r] Özkan’ı da […]

Kamyoncu-TeroruKamyoncu terörü…
Otomobil, öndeki kamyonun kasasından düşen çift ki
Otomobildeki araç kamerasının söylediği kazadan sonra plakası alınamayan kamyonun şoförüsü kaçarken, otomobilde bulunan Nigar Özkan ağır yaralandı.

Antalya ilinde oturan ve memleketleri Sivas’ta yıllık izinlerini geçiren 47 yaşındaki ޞenol Doğan ve 42 yaşındaki Aysel Doğan çifti, 3 Ağustos’ta dönüşe geçti. Otomobile halası 55 yaşındaki Nigar [r] Özkan’ı da alan ޞenol Doğan, 07 DZ 433 plakalı araçla Yozgat’tan Ankara’ya hareket etti. Yozgat- Kırıkkale ili karayolu üzerindeki Yerköy’e 2 km kala plakası belirlenemeyen bir kamyonun kasasından rüzgarın da etkisiyle düşen çift kişilik yatak, arkadan seyreden ޞenol Doğan’ın kullandığı araba-yı n altına girdi. Direksiyon checkünü kaybeden Doğan’ın araba-yı takla atarak şarampole yuvarlandı. Yaralılar, hadi se yerine gelen sağlıkçılar tarafından Yerköy Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Doğan çiftinin hafif sıyrıklar ile atlattığı kazada, Nigar Özkan omuriliğinde kırık ve akciğerlerindeki zedelenme nedeni ile yoğun bakıma alındı. Jandarma ekipleri, kazadan sonra yolda yaptıkları araştır-mada kazaya sebe p olan yatağı bulamadı. Otomobildeki araç kamerasının söylediği kazadan sonra plakası alınamayan kamyonun şoförüsü kaçarken, Özkan’ın yoğun bakımdaki yaşam mücadelesi sürüyor.

‘Yatak kamyonun kasasından uçtu ve!..’video için tıklayın

‘KENDiMiZE GELEMEDiK’

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz