Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Kamer Genç Adam Değilsin Dedi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 5 Şubat 2013 - 22:05:28
Kamer Genç Adam Değilsin Dedi

TBMM Genel Kurulu’nda CHP’li Kamer Genç’in AKP’ye yönelik sözleri yine tansiyonu yükseltti.CHP Tunceli ili Milletvekili Kamer Genç ve AKP Grup Başkanvekili Mustafa seçkinaş arasında “adam değilsin” tartışması çıktı ELiTAޞ: SÖYLEYENE BAKARIM ADAM MI DiYECHP’li Genç’in, AKP’nin Türkiye’yi bölmeye çalıştığını ve sattığını söylemesi sonucu AKP grup Başkanvekili seçkinaş sataşma gerekçesiyle söz alarak, “AK Parti’nin tüm sözcüleri […]

Kamer-Genc-Adam-Degilsin-DediTBMM Genel Kurulu’nda CHP’li Kamer Genç’in AKP’ye yönelik sözleri yine tansiyonu yükseltti.
CHP Tunceli ili Milletvekili Kamer Genç ve AKP Grup Başkanvekili Mustafa seçkinaş arasında “adam değilsin” tartışması çıktı ELiTAޞ: SÖYLEYENE BAKARIM ADAM MI DiYECHP’li Genç’in, AKP’nin Türkiye’yi bölmeye çalıştığını ve sattığını söylemesi sonucu AKP grup Başkanvekili seçkinaş sataşma gerekçesiyle söz alarak, “AK Parti’nin tüm sözcüleri AKP’nin kurulduğu [r] gü içerisinden bu tarafa bu ülkeyi bir ve birlikt e tutmaya çalışmak için tek bir söylemle altını çizerek, tek vatan, tek devlet, tek bayrak ilkesi içerisinden ayrılmayan bir partiye bunu söylemek büyük haksızlıktır.” diye konuş tu.Genç’in 2007’de bir Alman firmaya yüzde 5 ortak şekli içerisinde Aksaray ili içerisinde teşvik kanunu kapsamında yatırım yaptığını ifade eden seçkinaş, “Tunceli ili içerisinde yatırım yapmayan Aksaray ili içerisinde yatırım yapıyor. Lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye” diye konuş tu.GENÇ: ERDOĞAN BOP’UN Eޞ BAޞKANIBunun sonucu Genç, Başbakan Erdoğan’ın BOP’un eş başkanı olduğunu ifade ederek, “BOP ne amaçla kurulmuş? ABD, ‘benim süper güç şekli içerisinde devam etmem için Ortadoğu’da Türkiye başta olmak üzere hiçbir büyük devletin kalmaması gerekli’ diyor. Erdoğan da BOP’un eş başkanı. Bundan fazla Türkiye’yi bölmeye yönelik bir gösterge var mıdır? Ülkesine bu kadar ihanet düşüncesi içerisinde olan birilerine ne diyebilirim? Sen donanmada kumandan bırakmayacaksın, sonra bunu söyleyenlere ‘saman’ meselesi diyeceksin; ben o saman meselesinin hesabını veririm” diye konuş tu.ELiTAޞ: belirt tiĞi LAF DEĞiL, özSi DE ADAM DEĞiLKürsüye yenide n dan gelen seçkinaş, “Bu kişi nin en büyük marifetleri içerisinden biri yalan ve iftiradır, hakarettir. Cevap vermeye de değmez. En büyük özel olarakri içerisinden biri burada milleti tahrik edip dava kazanmak. Sana iki tane dava yitirdim, karşılıklı hakaretler vardı. Biz milletvekiline dava açılmaz diye konuş tuk. Ama sen son gün gittin benimle ilg i lı dava açtın hatta ‘ben bunu almayacağım’ diye konuş tun, sonra haciz getirmeye kalktın. Alman seni öyle avlamış ki yüzde 5 vermiş. Samanı kimseye paylaştıramazsın, aileni katmıyorum, anca sana yeter. Bir kez daha Mevlana’nın sözünü hatırlatıyorum; ‘Önce lafa bakarım laf mı diye, sonra söyleyene bakanım adam mı diye.’ belirt tiği laf değil, özsi de adam değil” diye konuş tu.GENÇ: ADAM OLMAYAN BENiM LAFIMI ANLAMAZGenç ise, seçkinaş’a, “Benim lafımı anlamak için adam olmak lazım. Adam olmayan zaten benim lafımı anlamaz. O yüzden ben Mustafa’nın lafını boşa alıyorum” diye konuş tu. seçkinaş’a açtığı 2 bin liralık tazminat davasında bin 500 biranın avukata gittiğini anımsatan Genç, “500 kaldı, istersen Mustafa sana vereyim. Siz dava açınca hakim 10 bin, 15 bin ceza veriyorlar; işte adalet bu” diye konuş tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz