Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Justin Bieber Selenayı Öpüşümü Unutamadım
Justin Bieber Selenayı Öpüşümü Unutamadım

Bir zaman evve l ilişkilerini bitiren Justin Bieber ve Selena Gomez cephesinden yeni haberler var.Genç yaşta şöhrete kavuşan Justin Bieber Selena Gomez çifti geride bıraktığımız hafta, Utah, Salt Lake City’deki bir havalimanında görüntülendiklerinin farkında olmadan oldukça samimi bir şekilde kameralara yakalanmışlardı. Çiftin havalimanında sürekli öpüşmeleri, konuşmaları, birbirlerinden hiç ayrılmamaları ilişkilerinin iyi gidiyor olduğunu düşündürmüştü. faka […]

Justin-Bieber-Selenayi-Opusumu-UnutamadimBir zaman evve l ilişkilerini bitiren Justin Bieber ve Selena Gomez cephesinden yeni haberler var.
Genç yaşta şöhrete kavuşan Justin Bieber Selena Gomez çifti geride bıraktığımız hafta, Utah, Salt Lake City’deki bir havalimanında görüntülendiklerinin farkında olmadan oldukça samimi bir şekilde kameralara yakalanmışlardı. Çiftin havalimanında sürekli öpüşmeleri, konuşmaları, birbirlerinden hiç ayrılmamaları ilişkilerinin iyi gidiyor olduğunu düşündürmüştü. faka t çiftin bir kez daha ayrıldıkları haberi magazin kulislerinde konuşulmaya başlandı.US Weekly sitesinde yer alan habere göre; yaşananlardan sonra Justin Bieber’la olan ilişkisi bir zaman evve l noktalanan Selena Gomez, Avustralyalı oyuncu Luke Bracey’yle görüşmeye başladı.Magazin gündemine bomba gibi düşen Selana Gomez’in yeni ilişkisi sonucu Kanadalı genç şarkıcı Bieber, geçtiğimiz günlerde Gomez’i ilk kez öptüğü anın hayatının en güzel anı olduğunu söyledi ve sözlerine şöyle devam etti; “Arabadaydık.[r]. Benim için o an dünya durmuştu. Selena’yı ilk öptüğümde aşkın ne olduğunu anladım. Mutluluktan karnımda kelebekler uçuşuyordu. Bu durum Selena’yı öptüğüm her an, her sefer için geçerliydi. O anları gerçekten oldukça çok özledim.” 2011 yılında, ‘Monte Carlo’ adlı filmde birlikt e rol alan ikili, bugünlerde sık sık buluşuyor ve girdikleri her ortamda meraklı bakışlara aldırmadan el ele göz göze görüntüler veriyor. (BCK)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Justin Bieber Selenayı Öpüşümü Unutamadım, 9.0 out of 10 based on 2 ratings

Aranan Kelimeler:

  • selena gomez justin bieber sevişirken
  • justin bieber ve selena gomez opusme
  • justin bieber selena gomez öpüşme
  • selena gomez justin bieber öpüşme
  • justın bieberla selena gomezin çok seksi öpüşümü
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz