FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Emniyetten Çok Önemli Pasaport Uyarısı

Emniyetten Çok Önemli Pasaport Uyarısı

İzzetbegoviçin İsmi İmam Hatip Lisesine Verildi
İzzetbegoviçin İsmi İmam Hatip Lisesine Verildi

Bayrampaşa Belediyesi, Bosna Hersek’in ilk devlet başkanı merhum Aliya izzetbegoviç’in adının, “Bayrampaşa Anadolu imam Hatip Lisesi”ne verileceğini diye konuş tu.Bayrampaşa Belediyesi’nden yapılan izaha göre, temeli atılan ve az zaman içinde tamamlanması planlanan lise, 2014-2015 eğitim-öğretim yılı içinde öğrenci kabul etmeye başlayacak. Temel atma törenine, AKP İstanbul ili Milletvekili Hüseyin Bürge, Bayrampaşa Kaymakamı Hasan Gözen, Bayrampaşa […]

izzetbegovicin-ismi-imam-Hatip-Lisesine-VerildiBayrampaşa Belediyesi, Bosna Hersek’in ilk devlet başkanı merhum Aliya izzetbegoviç’in adının, “Bayrampaşa Anadolu imam Hatip Lisesi”ne verileceğini diye konuş tu.
Bayrampaşa Belediyesi’nden yapılan izaha göre, temeli atılan ve az zaman içinde tamamlanması planlanan lise, 2014-2015 eğitim-öğretim yılı içinde öğrenci kabul etmeye başlayacak. Temel atma törenine, AKP İstanbul ili Milletvekili Hüseyin Bürge, Bayrampaşa Kaymakamı Hasan Gözen, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, AKP Bayrampaşa ilçe Başkanı Cemil Yıldız [r] ile okul yapımı için bağışta bulunan Hakan Çağlar katıldı. Törende konuşan Kaymakam Hasan Gözen, imam hatip liselerinin önemine dikkat çekerek, “Eğitime hizmet etmek ülkeye hizmet etmektir. Birbirinden yararlı eğitim tasarımleri ile Bayrampaşa Belediyesi bunu en güzel şekilde yapıyor” ifadelerini kullandı. Belediye Başkanı Atila Aydıner de ihtiyaçlara hizmetle cevap verdiklerini belirterek, ilçedeki bu ihtiyacı farkettiklerini ve bunun için uğra ş gösterdiklerini diye konuş tu. Sürekli hizmet üreten taraf olmaya devam edeceklerini anımsatan Aydıner, şunları söyledi: “Bu hizmetimizin de ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Emay inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çağlar’ın ve sizlerin desteği ile bugün burada Bilge Kral Aliya izzetbegoviç’in adını vereceğimiz Bayrampaşa imam Hatip Lisesi’nin temelini atıyoruz. Eğitim tasarımmizde yanımızda yer alan, bizlerden desteğini esirgemeyen herkese yürekten teşekkür ediyorum.” Bayrampaşa Anadolu imam Hatip Lisesi’nde, spor ve konferans salonları, yüzme havuzu, yemekhane, son teknolojiyle donatılmış derslikler ve mescit yer alacak.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz