Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İzmiri Sel Kapladı (Video)
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 12:37:22
İzmiri Sel Kapladı (Video)

İzmir’de sürpriz yaz yağmuru yaşamı negatif etkiledi. Akşam vakitlerinde başlayan sağanak yağışla birlik-te özel olarak alt geçitler ve caddeler sulara gömülürken, yollarda trafik uzun zaman kilitlendi. Haberin Galerisi ‘İzmir’i Sel Aldı!’ Adlı Fotoğraf Galerisine Gitmek İçin Tıklayınız. Haberin Videosu ‘İzmir ili Yağmura Teslim Oldu’ Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız. Meteoroloji Müdürlüğü görevlilerinin bugünle alaka-lı İzmir’de yaptığı […]

izmiri-Sel-Kapladi-Video İzmir’de sürpriz yaz yağmuru yaşamı negatif etkiledi. Akşam vakitlerinde başlayan sağanak yağışla birlik-te özel olarak alt geçitler ve caddeler sulara gömülürken, yollarda trafik uzun zaman kilitlendi.

Haberin Galerisi
‘İzmir’i Sel Aldı!’ Adlı Fotoğraf Galerisine Gitmek İçin Tıklayınız.

Haberin Videosu
‘İzmir ili Yağmura Teslim Oldu’ Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız.

Meteoroloji Müdürlüğü görevlilerinin bugünle alaka-lı İzmir’de yaptığı sağanak yağış tahmini, saat 17.30 sıralarında gerçekleşti. Önce şehir genelini kaplayan toz bulutunun arkasından sağanak yağış başladı ve yaşamı negatif etkiledi. birtakım halk yağışa hazırlıksız yakalandı, bazıları ise yaz günündeki yağmurun keyfini çıkardı.İzmir’de her defasında olduğu gibi yağmurun arkasından [r] yaşanan olumsuzluklar yenide n gün yüzüne çıktı. tahmini 1.5 saat boyunca etkili bir şekilde olan yağışta Kemer, Mersinli ve Konak alt geçitleri su ile doldu. Şirinyer, Halkapınar Metro istasyonu, çevresi, Karataş’taki bahçeler, otoparklar, Kemeraltı Çarşısı ile çoğu caddeler de sulara gömüldü. İZSU ve itfaiye ekipleri, suları tahliye etmek için uzun süre uğraştı.Özellikle alt geçit ve ana yolların sulara teslim olması nedeni ile trafik çoğu noktada kilitlendi. Konak alt geçitin tıkanması nedeni ile sürücülerden bazıları, sahil bandını takip ederek iskelenin önünden yoluna devam etmek isteyince ilginç görüntüler oluştu.Kemer alt geçidinde ise araçları suyun içinde kalan sürücülerde yaşadıklarına isyan etti. Çok sayıda maddi hasarlı kazada meydana gelir iken, trafik ekipleri yaşanan sıkışıklığı gidermek için sürücüleri alternatif yollara sevk etti.Bu arada, Foça’dan Bayraklı’ya balık tutmaya gelen 41 yaşındaki Murat Çolak’ı da yağış esnasında yıldırım çarptı. Özel bir hastaneye kaldırılan Çolak’ın hayati tehlikesinin yer aldı ğı, tedavisinin sürdüğü öğrenil-di.Konak’ta, alt geçidi su basması sonucu, kentin ana arterlerinden Mustafa Kemal Sahil Bulvarı tahmini 3 saat çift yönlü trafiğe kapandı.Bir saatte mkareye tahmini 18 kilogram yağışın düştüğü şehir merkezinde, Mustafa Kemal Sahil Bulvarı’nın bir bölümünü oluşturan Konak Meydanı yakınındaki deniz seviyesinin altındaki alt geçidi su bastı.Tahliye motorunun arızalanması nedeni ile su seviyesinin kısa olan sürede yükselmesiyle alt geçit çift yönlü trafiğe kapandı. Belediye ekiplerinin müdahalesiyle trafik, tahmini 3 saatin arkasından checklü şeklinde verilmeye başlandı.Trafikte uzun süre beklemek zorunda kalan birtakım sürücüler, araçlarının kornalarına basarak hali protesto etti. Tepecik Semti’ndeki Kemer Altgeçidi’ni de su bastı. Suyun içinde kalan birtakım araçlar arızalandı, sürücülerine belediye ve poli s ekibi ekipleri nce yardım edildi.

Haberin Galerisi
‘İzmir’i Sel Aldı!’ Adlı Fotoğraf Galerisine Gitmek İçin Tıklayınız.

Haberin Videosu
‘İzmir ili Yağmura Teslim Oldu’ Adlı Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz