Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İzmir Yaz Yağmuruna Teslim Oldu
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 18:23:54
İzmir Yaz Yağmuruna Teslim Oldu

İzmir yaz yağmuruna teslim olduİzmir ilinde sürpriz yaz yağmuru yaşamı negatif etkiledi. Akşam vakitlerinde başlayan sağanak yağışla birlik-te özel olarak alt geçitler ve caddeler sulara gömülürken, yollarda trafik uzun zaman kilitlendi.Meteoroloji Müdürlüğü görevlilerinin bugünle alaka-lı İzmir ilinde yaptığı sağanak yağış tahmini, saat 17.30 sıralarında gerçekleşti. ev-vel şehir genelini kaplayan toz bulutunun arkasından sağanak yağış başladı […]

izmir-Yaz-Yagmuruna-Teslim-Olduİzmir yaz yağmuruna teslim oldu
İzmir ilinde sürpriz yaz yağmuru yaşamı negatif etkiledi. Akşam vakitlerinde başlayan sağanak yağışla birlik-te özel olarak alt geçitler ve caddeler sulara gömülürken, yollarda trafik uzun zaman kilitlendi.
Meteoroloji Müdürlüğü görevlilerinin bugünle alaka-lı İzmir ilinde yaptığı sağanak yağış tahmini, saat 17.30 sıralarında gerçekleşti. ev-vel şehir genelini kaplayan toz bulutunun arkasından sağanak yağış başladı ve yaşamı negatif etkiledi. birtakım halk yağışa hazırlıksız yakalandı, bazıları ise yaz günündeki yağmurun keyfini çıkardı. İzmir ilinde her defasında olduğu [r] gibi yağmurun arkasından yaşanan olumsuzluklar yenide n gün yüzüne çıktı. tahmini 1.5 saat boyunca etkili bir şekilde olan yağışta Kemer, Mersinli ve Konak alt geçitleri su ile doldu. ޞirinyer, Halkapınar Metro istasyonu, çevresi, Karataş’taki bahçeler, otoparklar, Kemeraltı Çarşısı ile çoğu caddeler de sulara gömüldü. iZSU ve itfaiye ekipleri, suları tahliye etme amacı ile uzun zaman uğraştı. SÜRÜCÜLER SAHiL BANDINI KULLANDI özel olarak alt geçit ve ana yolların sulara teslim olması nedeni ile trafik çoğu noktada kilitlendi. Konak alt geçitin tıkanması nedeni ile şoförülerden bazıları, sahil bandını takip ederek iskelenin önünden yoluna devam etmek isteyince ilginç görüntüler oluştu. Kemer alt geçidinde ise araçları suyun içerisinde kalan şoförülerde yaşadıklarına isyan etti. oldukça çok sayıda maddi hasarlı kazada meydana gelir iken, trafik ekipleri yaşanan sıkışıklığı gidermek için şoförüleri alternatif yollara sevk etti. YILDIRIM ÇARPTI ayrıca, Foça’dan Bayraklı’ya balık tutmaya gelen 41 yaşındaki Murat Çolak’ı da yağış esnasında yıldırım çarptı. Özel bir hastaneye kaldırılan Çolak’ın hayati tehlikesinin yer aldı ğı, tedavisinin sürdüğü öğrenil-di.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz