Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İzmir Memur-Sen Sisi Ve Esed İsrail
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:34:06
İzmir Memur-Sen Sisi Ve Esed İsrail

İzmir Memur-Sen Sisi ve Esed İsrail… İzmir ili Memur-Sen il Başkanı Abdurrahim ޞenocak, “Kendi vatandaşını silahla tarayan Sisi ve yine kendi halkına kimyasal silah kullanan Esed’i lanetliyorum. Filistin’e zulmeden israil’in uydusu haline gelen sözde Müslüman cuntacı ve diktatörler, islam dünyasına israil’den daha oldukça çok zarar verdiğini açıkça görmekteyiz.” diye [r] konuş-tu. Ağrı ili Memur-Sen il […]

izmir-Memur-Sen-Sisi-Ve-Esed-israilİzmir Memur-Sen Sisi ve Esed İsrail…

İzmir ili Memur-Sen il Başkanı Abdurrahim ޞenocak, “Kendi vatandaşını silahla tarayan Sisi ve yine kendi halkına kimyasal silah kullanan Esed’i lanetliyorum.

Filistin’e zulmeden israil’in uydusu haline gelen sözde Müslüman cuntacı ve diktatörler, islam dünyasına israil’den daha oldukça çok zarar verdiğini açıkça görmekteyiz.” diye [r] konuş-tu.

Ağrı ili Memur-Sen il Temsilciliği, İzmir ili Memur-Sen il Temsilciliği’ni ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyet anımsatan Abdurrahim ޞenocak, gündemdeki meseleler ile alaka-lı izah yaptı. ޞenocak, “Bir insanı kasten öldürmenin tüm misafiri öldürmek düsturu ile yoğrulmuş bir medeniyet havzasında, her gün yüzlerce insanı iktidarda kalmak adına ve egemen güçlerin çıkarları uğruna katledenler bunun hesabını veremeyeceklerdir.” diye ifade etti.

“FELAKET TELLALLIĞI ile SONUCA ULAޞILAMAYACAK”

ޞenocak, son zamandaki toplu sözleşme sürecinde Memur-Sen’in ortaya koyduğu başarıyı hiçbir kimsenin gölgeleyemeyeceğini ifade ederek, “Biz ya hep ya hiç mantığı ve felaket tellallığı ile sonuca ulaşılamayacağını oldukça çok iyi biliyoruz. Memur çalışanlarının gerçek ve samimi temsilcisi Memur-Sen’dir.” diye konuş-tu. Hak kazanımlarının hepsini n Memur-Sen tarafından elde edildiğini vurgulayan ޞenocak, yeni kazanımların da Memur-Sen Konfederasyonu tarafından elde edileceğini söyledi. Memurların gerçeği gördüğünü ifade eden ޞenocak, “Memurlarımızın haklarını bugüne kadar demokratik bir biçimde savunduk, savunuyoruz ve savunacağız.” diye konuş-tu.

“DEMOKRATiK AÇILIM SÜRECi sürüyor”

Ağrı ili Memur-Sen il Başkanı Süleyman Gümüşer ise bölgedeki gelişmeler ile alaka-lı bilgi verdi. Gümüşer, Ağrı ili ve Doğu illerinde, Kur’an-ı Kerim ve Peygamberimiz’in (sas) yaşamı (Siyeri Nebi) seçmeli derslerinin oldukça yoğun talep gördüğünü söyled i. Öğretmen göçlerine dikkat çeken Gümüşer, bölgedeki teşviklerin artırılması gerektiğine vurgu yaparak, “Ağrı ilinde geçtiğimiz eğitim öğretim döneminde bine yakın öğretmen tayin rica etti ve çok büyük çoğunluğunun tayini çıktı. ޞimdi özür grubu tayininde de ehemmiyetli oranda öğretmenimiz yer değişikliğinde bulunacak. Öğretmenlerin bölgede kalması, istikrarı sağlamak bakımındanbaşarıyı da artıracaktır.” diye söyledi.

Açılım sürecine de değinen Gümüşer, şu ifadeleri kullandı: “Hükümet’in, sivil toplum kuruluşları ile ortak çalışmalar yapabilir fırsatları sunması gerektiğini düşünüyorum. Demokratik açılım süreci sürüyor. ayrıyetten, bu süreçte o bölgelerdeki mahalle baskısının bir şiddet dili oluşturduğunu da söyleyebilirim. Sivil toplum kuruluşlarının bu süreçte rol alması yaşanan sorunları kalıcı bir şekilde çözüme kavuşturacaktır.” Ziyarette, Patnos Eğitim-Bir-Sen ilçe Başkanı Nuri Ceyhan’ın yakınında İzmir ili Memur-Sen yönetimi de hazır tespit edil-di.

Kaynak: Cihan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz