Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İzmir İl Başkanı Engin CHP Herkesin Oyunu Verebileceği Bir Parti
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:48:51
İzmir İl Başkanı Engin CHP Herkesin Oyunu Verebileceği Bir Parti

Cumhuriyet toplum Partisi (CHP) İzmir ili il Başkanı Ali Engin, partisinin son üç sene-de yaptığı çalışmalar ile herkesin, oyunu rahatlıkla verebileceği bir parti olduğini belirt ti. CHP Rize ili il teşkilatı üyeleri, İzmir ilinde CHP il yönetiminin misafiri oldu. Rize ili [r] teşkilatı üyelerini ağırlayan İzmir ili il Başkanı Ali Engin, CHP Rize ili il […]

izmir-il-Baskani-Engin-CHP-Herkesin-Oyunu-Verebilecegi-Bir-Parti
Cumhuriyet toplum Partisi (CHP) İzmir ili il Başkanı Ali Engin, partisinin son üç sene-de yaptığı çalışmalar ile herkesin, oyunu rahatlıkla verebileceği bir parti olduğini belirt ti.

CHP Rize ili il teşkilatı üyeleri, İzmir ilinde CHP il yönetiminin misafiri oldu. Rize ili [r] teşkilatı üyelerini ağırlayan İzmir ili il Başkanı Ali Engin, CHP Rize ili il Başkanı Mehmet Aslankaya ile birlik-te basın toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan CHP İzmir ili il Başkanı Ali Engin, CHP’nin son 3 sene-de İzmir ilinde de Rize ilinde de değerli ve ehemmiyetli çalışmalar yaptığını belirterek, “Bu çalışmalar ile birlik-te CHP, herkesin oyunu rahatlıkla verebileceği bir parti oldu. Bizim görevimiz, toplumun bütü n kesimleri ile samimi diyalog kurmak, onların sıkıntılarıy-la ilgilenmek ve çözümler üretmek. Vatandaşın görevi de sandığa gittiğinde bu çözüm önerilerini değerlendirmek.” diye konuş-tu.

Bir zaman ev-vel İzmir ili teşkilatı şeklinde Rize’ye gittiklerini ve Rize ili il teşkilatının misafiri olduklarını anımsatan Engin, “CHP örgütleri arasında kardeş şehir çalışması nedeni ile il örgütümüzle birlik-te Rize’yi ziyaret ettik. Ülkemizin muhhteşem coğrafyalarından biri içerisinde bulunan Rize’nin doğal güzelliklerini, doğaını, tarihi eserlerini gördük. Rize ili teşkilatımızı kutluyoruz, zor şartlar altında da olsalar Karadeniz’in bu güzel şehrinde CHP’nin bayrağını seneler-dir dalgalandırıyorlar.” diye konuş-tu.

“iZMiR, CHP’NiN KALESi”

CHP Rize ili il Başkanı Mehmet Aslankaya da izmir’in oldukça çok ehemmiyetli bir şehir olduğunu belirt ti. İzmir ilinde misafirin sıcak karşılandığını, kardeşlik duyguları içerisinde berabe rlik sağlandığını anımsatan Aslankaya, “CHP, izmir’in kalesi olan bir kent. izmir, örnek almamız gereken bir kent. politikain başarısı, orada alınan seçim sonuçlarıdır. İzmir ilinde eğer 30 belediye varsa ve bunların 29’unu CHP alıyorsa orada oldukça çok düşünmek lazım. bütü n Türkiye’nin bu noktada iyi analiz yapması lazım. Sayın Başbakanımızın ili olan Rize ilinde biz bu analizi yapmaya başladık.” diye konuş-tu.

“BAޞBAKANLAR GELiR GEÇER, ehemmiyetli OLAN BAYRAK”

Türkiye’de başbakanların 1 yıl, 10 yıl, 20 se-ne başbakanlık yapabileceğini, bu halin geçici olduğunu aktaran Aslankaya, “Daha ev-vel de Rizeli başbakan vardı. Ama bundan sonra başbakanların değil bizim için ev-vel bayrak, toprak ve millet değeri olması gerekir. Eğer bayrağın tartışılıyorsa eğer toplum karşı karşıya getiriliyorsa, eğer öfke ve kin önee çıkıyorsa benim için Başbakanın nereli olduğu ehemmiyetli değil. ehemmiyetli olan ülkenin bütünlüğü ve birlikt eliğidir.” diye ifade etti.

Aslankaya, önümüzdeki mahal-li seçimlerin oldukça çok ehemmiyetli olduğunu, Türkiye’ye malik çıkabilir tek siyasi partinin CHP olduğunu sözlerine ekledi.

Kaynak: Cihan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz