Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İyi Başladı Kötü Bitti
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ağustos 2013 - 10:03:05
İyi Başladı Kötü Bitti

Hazırlık maçında Olimpiyat Stadı’nda Gana ile karşı karşıya gelen A Milliler, ilk yarısını 2-0 önde kapattığı mücadeleden 2-2’lik eşitlikle ayrıldı. Millilerimiz’in golleri, Burak Yılmaz ve Umut Bulut’tan gelir iken, Gana’nın iki golü de Asamoah Gyan’dan geldi. A Milli Takımımız, hazırlık mücadelesında Olimpiyat Stadı’nda Gana’yı konuk etti. A Milliler, 7. dakikada Burak Yılmaz ve 29. dakikada […]

iyi-Basladi-Kotu-Bitti Hazırlık maçında Olimpiyat Stadı’nda Gana ile karşı karşıya gelen A Milliler, ilk yarısını 2-0 önde kapattığı mücadeleden 2-2’lik eşitlikle ayrıldı. Millilerimiz’in golleri, Burak Yılmaz ve Umut Bulut’tan gelir iken, Gana’nın iki golü de Asamoah Gyan’dan geldi.

A Milli Takımımız, hazırlık mücadelesında Olimpiyat Stadı’nda Gana’yı konuk etti. A Milliler, 7. dakikada Burak Yılmaz ve 29. dakikada Umut Bulut’un golleri ile 2-0 öne geçse de ikinci yarıda oyuna giren Gyan’ın gollerine engel olamadı ve sahadan 2-2’lik eşitlikle ayrıldı. 2014 Dünya Kupası grup eleme maçları [r] hazırlıkları kapsamında oynanan mücadelenin ilk yarısı Türkiye’nin 2-0 üstünlüğüyle sona erdi. mücadeleya hızlı başlayan A Milli Takım, ilk yarıda oyunun checkünü elinde bulundurdu. Mücadelenin ilk dakikasında Burak Yılmaz’la etkili bir şekilde olan milliler, 7. dakikada golcü oyuncu ile 1-0 öne geçti. etkili bir şekilde ataklarını sıklaştıran ay-yıldızlılar, 28. dakikada ise Umut Bulut’un golüyle farkı 2’ye çıkardı. Rakibinin duran toplardan ve kontra ataklardan gol bulma çabasını karşılıksız bırakan A Milliler, mücadelenın ilk yarısını 2-0 önde kapadı.İkinci yarıda etkili bir şekilde olan taraf, misafi r ekip Gana’ydı. sıklıkla kalemize gelerek tehlike yaratan misafi r takım, 61. dakikada oyuna yeni giren Asamoah Gyan’ın sert şutu ile farkı 1’e indirgedi. 75’te bir kez daha sahneye çıkan golcü oyuncu, mücadeleye eşitliği getiren golü attı: 2-2. Bu gol, bununnla birlikte 90 dakikanın da maçınu sapta-dı. MAÇA ala-ka YOKTUA Milli Futbol Takımı’nın 2014 Dünya Kupası Grup Elemeleri hazırlıkları kapsamında Gana ile oynadığı özel maça futbolseverler ala-ka göstermedi. Türkiye’nin en büyük stadı olan 76 bin 92 şa-hıs kapasiteli Atatürk Olimpiyat Stadı’ndaki müsabaka, adeta boş tribünler önünde oynandı. mücadeleyı davetliler ile birlik-te tahmini iki bin taraftar takip etti. Maça foto muhabirleri dahil 145 basın mensubunun akredite olduğu öğrenil-di.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz