Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İşte Sarıgülün CHPye Katılma Tarihi?
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:16:46
İşte Sarıgülün CHPye Katılma Tarihi?

İşte Sarıgülün CHPye Katılma Tarihi?…Yılan hikayesine dönen Mustafa Sarıgül’ün CHP’ye katılma tarihiyle alaka-lı yeni bir tarih verildi. İstanbul ili Büyükşehir için ismi geçen Sarıgül’ün CHP’ye katılma tarihi?Yerel seçimler yaklaşırken adaylarının kimler olacağı en oldukça çok merak edilen illerin başında İstanbul ili geliyor. İstanbul ili Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı için CHP’de ޞişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün […]

iste-Sarigulun-CHPye-Katilma-Tarihiİşte Sarıgülün CHPye Katılma Tarihi?…
Yılan hikayesine dönen Mustafa Sarıgül’ün CHP’ye katılma tarihiyle alaka-lı yeni bir tarih verildi. İstanbul ili Büyükşehir için ismi geçen Sarıgül’ün CHP’ye katılma tarihi?
Yerel seçimler yaklaşırken adaylarının kimler olacağı en oldukça çok merak edilen illerin başında İstanbul ili geliyor. İstanbul ili Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı için CHP’de ޞişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün partiye katılımına kesin gözüyle bakılıyor.SARIGÜL NE ZAMAN CHP’YE GEÇiYOR?8 Eylül’de yapılabilir Parti Meclisi’nde Sarıgül’ün geleceği diye konuş-tukodularına [r] rağmen bu adımın “şimdilik” atılması beklenmezken, ekim ayı ortalarından Sarıgül’ün resmi başvuruyu yapacağı kaydediliyor. Bu başvurunun arkasından toplanabilir PM’de Sarıgül’ün CHP’ye üyeliğinin kabul edilmesinin arkasından adının açıklanması gündemde. Vatan’ın haberine göre; CHP kulislerinde “29 Ekim’de Sarıgül ismi açıklanacak” iddiası da dillendiriliyor.GÜRSEL TEKiN NE YAPACAK?İstanbul ili için adı geçen güçlü isimlerden Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin’in ise süreci beklediği ifade ediliyor. CHP’de birtakım isimler Sarıgül’ün partiye gelmeyeceği görüşünde. işadamı ve eski Galatasaray Takımı yöneticisi Adnan Öztürk’ün de adı adaylık geçerken, Gaziantep ili eski Belediye Başkanı Celal Doğan ve Prof. Dr. Semih Eryıldız, resmi başvuru yaparak, aday adayı olmuştu.Belediye başkanlıkları aday adaylığı için 2 Eylül’de başvurular sona erecek faka t bu sadece il ve ilçeleri kapsıyor. Genel Merkez’e yapılabilir başvurular YSK takvimine göre ayarlanacak. YSK takvimine göre adaylar seçimlere 45 gün kalana kadar açıklanabiliyor. Bu durumda “Sarıgül’ün 2 Eylül’e kadar başvurması gerek” yorumlarının geçerliliği kalmıyor.Üsküdar hedefi!CHP’nin elinde istanbul’daki 39 ilçeden 12’si; Adalar, Ataşehir, Avcılar, Bakırköy, Beşiktaş Takımı, Büyükçekmece, Çatalca, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Sarıyer, Silivri bulunuyor. Anketlere göre CHP 12 ilçe belediyesini elde tutulabiliyor. Bu 12 ilçeden bazılarının başkanlarının değiştirileceği ifade ediliyor. Sarıgül’ün CHP’den aday olması halinda ޞişli ilçesi de CHP’ye geçecek. İstanbul ilinde Başbakan Erdoğan’ın da evinin yer aldı ğı Üsküdar’da CHP özel bir çalışma yapmayı planlıyor. Üsküdar’da 2009’da AKP 113 bin, CHP 87 bin oy aldı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz