Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İşte Hazal Kayanın Yeni Dizisinden İlk Kareler
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:42:30
İşte Hazal Kayanın Yeni Dizisinden İlk Kareler

Yeni sezonda izleyiciyle buluşabilir ‘A.ޞ.K’ televizyon dizisinden ilk görüntüler görül-dü.Kanal D’nin yeni yayım döneminde ekrana getireceği yeni televizyon dizisi ‘A.ޞ.K’ın çekimleri başladı. Hazal Kaya, Aslı Tandoğan, Nebahat Çehre, Hakan Kurtaş ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerini paylaştıkları, çekimlerine önceki gün başlanan ve Eylül’de ekrana gelecek televizyon dizinin oyuncu, yapımını Gold TV film, yapımcılığını Faruk Turgut, yönetmenliğini Ömür […]

iste-Hazal-Kayanin-Yeni-Dizisinden-ilk-KarelerYeni sezonda izleyiciyle buluşabilir ‘A.ޞ.K’ televizyon dizisinden ilk görüntüler görül-dü.
Kanal D’nin yeni yayım döneminde ekrana getireceği yeni televizyon dizisi ‘A.ޞ.K’ın çekimleri başladı. Hazal Kaya, Aslı Tandoğan, Nebahat Çehre, Hakan Kurtaş ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerini paylaştıkları, çekimlerine önceki gün başlanan ve Eylül’de ekrana gelecek televizyon dizinin oyuncu, yapımını Gold TV film, yapımcılığını Faruk Turgut, yönetmenliğini Ömür [r] Atay üstleniyor.Dizinin konusu:”Paranın satın alamayacağı şey nedir? diye sorsak insanlara… Kimi mutluluk, kimi sağlık, kimiyse aşk cevabını verir. Aşk… O her şeyden güçlü ve değerlidir. Paradan .Ne kadar zengin olursa olsun, kimse aşkı satın alamaz. Öyle mi acaba? Azra (Hazal Kaya) ve Kerem’in (Hakan Kurtaş) ellerinde de sadece aşk vardı. Her şeyden değerli ama beş para etmeyen aşk! Birbirlerini delice seviyorlardı. Spor Akademisi’nde tanışmış, o günden beri hiç ayrılmamışlardı. Peki, aşk yeter miydi? Azra, ailesine güç bela bakabiliyor, Kerem uzun zamandır iş arıyordu. Yani aşk dışında iyi gitmiş olan bir şey yoktu hayatlarında. Ve her şey daha da kötüye gidecekti. Derken hayatlarına ޞebnem girdi. Tenis dersi esnasında fenalaşana kadar Azra’nın zengin öğrencilerinden biri. Hastaydı ޞebnem; ölecekti. Zengin bir ailede doğmuş, rica ettiği her şey onun olmuştu. Paranın satın alabileceği her şey. Aslına bakılırsa mutlu değildi. Sağlıklı olduğu zamanları hatırlamıyOrdu ili . Dahası sevilmemiş, belki de yeterince sevmemişti. Aşka doymadan, aşka kanmadan ölmek istemiyOrdu ili ޞebnem. Korkuyordu.Azra’ya açtı içini. Küçük bir kız çocuğu gibi… O güne kadar başına gelen en iyi ve en kötü şeydi Azra. Hem melek, hem şeytan; hem dost, hem de düşmandı. Hayallerini gerçekleştirmeye, kendisini ve aşkını, yani Kerem’i kurtarmaya çalışırken ޞebnem’i kullanacaktı. faka t aşkını kurtarmak için aşkını feda edebilir miydi insan? Böyle bir şeyi göze alabilir miydi?”Hazal Kaya ve Hakan Kurtaş, yaşadıkları tutkulu aşk ve aldıkları kararlar ile izleyiciye, bütü n yaşamını araştırmatmayı hedefliyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz