Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İşte AK Partinin Şok Planı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 09:21:12
İşte AK Partinin Şok Planı

İşte AK Partinin şok planı…Hakkında açılan kapatma davası ile alaka-lı iade-i muhakeme davası açmak üzere ön çalışmayı tamamlayan AKP, Yargıtay’ın vereceği Ergenekon kararından sonra harekete geçecek.AK Parti, Anayasa Mahkemesi’ne açılan kapatma davası delillerinin sahte olduğunun ortaya çıkmasından sonra iade-i muhakeme davası açılması için ön çalışmayı bitirdi. Bunun sonucunda Ergenekon davasının Yargıtay aşaması da tamamlanıp hüküm […]

iste-AK-Partinin-Sok-Planiİşte AK Partinin şok planı…
Hakkında açılan kapatma davası ile alaka-lı iade-i muhakeme davası açmak üzere ön çalışmayı tamamlayan AKP, Yargıtay’ın vereceği Ergenekon kararından sonra harekete geçecek.
AK Parti, Anayasa Mahkemesi’ne açılan kapatma davası delillerinin sahte olduğunun ortaya çıkmasından sonra iade-i muhakeme davası açılması için ön çalışmayı bitirdi. Bunun sonucunda Ergenekon davasının Yargıtay aşaması da tamamlanıp hüküm kesinleştikten sonra dava açılmasının mümkün olacağı görül-dü.Sabah’tan Zübeyde Yalçın’ın haberine göre, Ergenekon davası geçtiğimiz günlerde sonuçlandı. [r] Aralarında Genelkurmay eski Başkanı ilker Başbuğ’un da yer aldı ğı 19 kişiye müebbet hapis cezası verilen mahkeme kararında sarsıcı tespitlerde bulunuldu. Kararda, “AK Parti, kapatma davasında kullanılan deliller hükümeti yıpratmak için kurulan kara propaganda siteleri tarafından üretilmiştir” denildi. Mahkeme kararında yer alan bu ifadeler ile AKP kapatma davasındaki delillerin sahte olduğu ortaya çıkanca Başbakan Tayyip Erdoğan, kurmaylarına iade-i muhakeme davası açılması yönünde hazırlık yapılması talimatı verdi. AKP kurmayları ön çalışmalarını bitirdi. Buna göre, iade-i muhakeme davası açılması için Ergenekon davası ile alaka-lı hükmün kesinleşmesi yani Yargıtay aşamasının tamamlanması gerekli. Yargıtay kararı bozarsa dava yenide n mahal-li mahkemeye gidip gelecek. Yargıtay son kararını verdikten sonra delillerin sahte olduğu da kesinleşmiş olacak. Bu aşamada AKP, Anayasa Mahkemesi’nin kapısını çalacak. 23 MiLYON LiRA AK Parti, Anayasa Mahkemesine yapacağı başvuruda kararın bütü n sonuçlarının ortadan kaldırılmasını isteyecek. Bu kapsamda “laiklik karşıtı eylemlerin odağı” olduğu gerekçesiyle AKP’ye verilen Hazine yardımı da gündeme getirilecek. AKP, bu parayı faizi ile birlik-te geri isteyebilecek. Anayasa Mahkemesi kararına göre AKP’nin 23,3 milyon liralık Hazine yardımı kesilmişti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz