Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İstanbulda Yan Baktın Cinayeti
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 12:28:53
İstanbulda Yan Baktın Cinayeti

İstanbulda yan baktın cinayeti…Gaziosmanpaşa’da Kaan A. adlı şahıs, dini nikahlı eşine baktığı gerekçesiyle Ayhan B.’yi bıçaklayarak katletti. Asayiş ޞube ekipleri, görgü…Gaziosmanpaşa’da Kaan A. adlı şahıs, dini nikahlı eşine baktığı gerekçesiyle Ayhan B.’yi bıçaklayarak katletti. Asayiş ޞube ekipleri, görgü şahitlerinin ifadesine yer alan “Ela sen uzak dur” sözünden yola çıkarak katil zanlısını yakaladı. Alınan bilgilere göre […]

istanbulda-Yan-Baktin-Cinayetiİstanbulda yan baktın cinayeti…
Gaziosmanpaşa’da Kaan A. adlı şahıs, dini nikahlı eşine baktığı gerekçesiyle Ayhan B.’yi bıçaklayarak katletti. Asayiş ޞube ekipleri, görgü…
Gaziosmanpaşa’da Kaan A. adlı şahıs, dini nikahlı eşine baktığı gerekçesiyle Ayhan B.’yi bıçaklayarak katletti. Asayiş ޞube ekipleri, görgü şahitlerinin ifadesine yer alan “Ela sen uzak dur” sözünden yola çıkarak katil zanlısını yakaladı.

Alınan bilgilere göre olay, 13 Ağustos günü Cumhuriyet Mahallesi [r] ޞakir Zümre Sokak’ta saat 23.00 sıralarında meydana geldi. iddiaya göre, parkta arkadaşları ile birlik-te içki içen Ayhan B. (27), bir zaman sonra markete gitmek üzere yola çıktı. Ayhan B., yolda Kaan A. (20) ve dini nikahlı eşi ile karşılaştı. Kaan A. eşine baktığını iddia ettiği Ayhan B. ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi sonucu Kaan A., yakınındaki bıçağı çıkartarak Ayhan B.’ye sapladı. Kaan A. ve eşi hadi se yerinden uzaklaşırken, sağ karın boşluğu ve bacaklarından yaralanan şahıs, yere yığıldı. Ayhan B., kaldırıldığı ޞişli Etfal Hastanesi’nde hadisede n bir gün sonra sabaha karşı öl-dü.

“ELA SEN UZAK DUR”

Olayı soruşturan Asayiş ޞube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, görgü tanıklarının ifadesine başvurdu. Kaan A.’nın kavga esnasında “Ela sen uzak dur” diye konuş-tuğini belirleyen ekipler, bu ipucundan yola çıkarak ev-vel katil zanlısının eşine ulaştı. Ekipler, daha sonra da katil zanlısı Kaan A.’yı göz altına aldı. Asayiş ޞube Müdürlüğü’nde ifadesi alınan zanlı, adliyeye gönderil-di.

(iHA)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz