Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İstanbul Kapalıçarşıda Yangın Görüntüleri
İstanbul Kapalıçarşıda Yangın Görüntüleri

iSTANBUL (iHA) – Alınan bilgiye göre, akşam saatlerinde Kapalıçarşının Örücüler Kapısı’nın yanındaki özel güvenlik ekiplerinin bulunduğu kulübede yangın çıktı. Çıkış sebebi henüz belirlenemeyen yangın, kısa zamanda büyüdü. Süratle olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangını kısa zamanda söndürdü. Yangın, kapalı olan tarihi yapıya sıçramadan söndürüldü. Görgü şahidi vatandaşlar, Biz de dükkanlarımızdaydık, çıktık baktık çarşı yanıyor. O […]

Kapalicarsida-yanginiSTANBUL (iHA) – Alınan bilgiye göre, akşam saatlerinde Kapalıçarşının Örücüler Kapısı’nın yanındaki özel güvenlik ekiplerinin bulunduğu kulübede yangın çıktı. Çıkış sebebi henüz belirlenemeyen yangın, kısa zamanda büyüdü. Süratle olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangını kısa zamanda söndürdü. Yangın, kapalı olan tarihi yapıya sıçramadan söndürüldü. Görgü şahidi vatandaşlar, Biz de dükkanlarımızdaydık, çıktık baktık çarşı yanıyor. O taraftan dumanlar çıkmaya başladı. 13-14 metre alevler genişledi şeklinde konuştu.

FATiH BELEDiYESi’NDEN AÇIKLAMA  Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Kapalıçarşıda çıkan yangının kısa zamanda söndürüldüğünü şeklinde konuştu. Kapalıçarşıda çıkan yangınla ilgili açıklamalarda bulunan Mustafa Demir, Yangın, Örücüler Kapısı’nın hemen yanında başladı. Alevli bir yangın, zamanında müdahale edildi ve kontrol atında alındı. Ciddi bir kayıp yok. Sadece oradaki arkadaşlardan birinin elbiselerinin yanması suretiyle hafif yaralanma söz konusu şeklinde konuştu. itfaiye ekiplerinin yangının çıkış nedenini araştırdığını belirten Demir, Orada güvenlik kulübesi var. Yangının buradan çıkmış olma ihtimali var. itfaiye de zamanında yetişti ve müdahalesini yaptı. Bir sıkıntı görünmüyor ifadelerini kullandı. Mustafa Demir, Fatih Belediyesi olarak Kapalıçarşının bu tip sıkıntılardan etkilenmemesi için hazırladıkları projeleri Anıtlar Kurulu’na sunduklarını ifade ederek, Bazı projelerimiz onaylandı, bazıları ise onay bekliyor. Bunlar da onaylandıktan sonra altyapısı ile, üst yapısı ile, havalandırması ile meydana geldikça çok daha güzel bir Kapalıçarşıya kavuşacağız şeklinde konuştu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz