İstanbul İle Bursa Arası 15 Dakika Oldu
Gönderen: admin Tarih: 10 Oca, 2013 At 09:51 PM | Kategorisi : Haber | 0 Yorum

istanbul-ile-Bursa-Arasi-15-Dakika-Oldu

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa Deniz Otobüsleri’nin (BUDO) bu ay içinde seferlerine başlayacağını belirterek, “Sıra deniz uçağı seferlerine geldi. Deniz uçağı ile Bursalılar, 100 TL vererek 15 dakikada istanbul’da olacak” diye konuş tu.
SEFERLER BU AY BAޞLIYOR
Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 2013 senes i ilk meclis toplantısı tarihi belediye binasında yapıldı. Recep Altepe, T1 hattı ile ilg i lı dolmuşçuların açtığı yürütmeyi durdurma kararının ise bugün iptal edildiğini belirterek, T1 hattının yapılması konusunda hiçbir engelin kalmadığını ifade etti. BUDO’nun bu ay içinde seferlerine başlayacağını söyleyen Altepe, “Seferlere kısa bir zaman kaldı.
Reklam Alanı
. Bununla ilg i lı gün tespiti yapıyoruz. Bunu da en kısa zamanda karar vereceğiz. Tarifeli seferlerin başladığını 2 gün içinde ilan edeceğiz. Ocak ayında bu seferlerimiz başlatacağız” diye konuş tu.
“BURSALILAR 100 TL iLE 15 DAKiKADA iSTANBUL’A GiDECEK”
Ayrıca deniz uçağı seferleri konusunda hazırlıkların tamamlandığını söyleyen Altepe, “BUDO’nun seferlerine başlamasından sonra deniz uçağı seferlerini de Gemlik’te başlatacağız. 100 TL bilet fiyatıyla 15-16 dakikada insanlarımız istanbul’da olacak. Havaalanına kadar gitmeye gerek kalmayacak. istanbul’un her noktasına ulaşılabilecek” diye konuş tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>