Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İşsiz Kalan Babahan Muhalefete Mi Başladı?
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:12:18
İşsiz Kalan Babahan Muhalefete Mi Başladı?

İşsiz kalan Babahan muhalefete mi başladı?…Hükümeti en oldukça çok destekleyen isim olan Ergun Babahan, işsiz kalınca deyim yerindeyse saf değiştirdi. Erdoğan ve hükümeti, eleştirdi, Bozdağ’a “Pilli Bebek” diye konuş-tu.GAZETECiLER.COM – saba h saatlerin de Gazetesinin eski yöneticisi Ergun Babahan, Star Gazetesi yazarıyken, hükümeti en oldukça çok destekleyen isimlerden biriydi. Attığı bir tweet sebebi ile işsiz […]

issiz-Kalan-Babahan-Muhalefete-Mi-Basladiİşsiz kalan Babahan muhalefete mi başladı?…
Hükümeti en oldukça çok destekleyen isim olan Ergun Babahan, işsiz kalınca deyim yerindeyse saf değiştirdi. Erdoğan ve hükümeti, eleştirdi, Bozdağ’a “Pilli Bebek” diye konuş-tu.
GAZETECiLER.COM – saba h saatlerin de Gazetesinin eski yöneticisi Ergun Babahan, Star Gazetesi yazarıyken, hükümeti en oldukça çok destekleyen isimlerden biriydi. Attığı bir tweet sebebi ile işsiz kalan Babahan son günlerde deyim yerindeyse saf değiştirdi. Bu günlerde “hızlı bir muhalif” olan Babahan, attığı twitler ile Başbakan [r] Erdoğan ve hükümeti eleştiriyor, medyaya baskı yapıldığını savunuyor.BiR TWEET ATTI iޞSiZ KALDI

Fenerbahçe maçı sonrası, kupayı Galatasaray Takımı’ın alması sonucu, “Bu kupa Amerika’ya girsin” şeklinde twit atan Babahan, Gülen Cemaati ile şike operasyonu arasında kurduğu bağlantı sebebi ile Star ve Today’s Zaman gazetelerindeki köşelerinden olmuştu. Sonrasında defalarca özür dileyen ve Fethullah Gülen’in kırgın değilim diye mesaj gönderdiği Babahan, kulislerde konuşulanlara bakılırsa bir gazetede yazarlık için hükümet çevrelerindeki girişimlerine rağmen iş bulamayınca twitter üzerinden muhalefete başladı.“iSMAiL iÇiN DE AĞLAYabilir MI ? “

Babahan, Mısır darbesinin arkasında israil’in olduğunu anımsatan ve “Elimizde deliller var” diyen Başbakan Erdoğan’ın sözleri sonucu, “Doların yükselişinin ardında da israil mi var, elde deliller vardır belki” cevabını verdi.

Gezi olay ilerı sırasında, Eskişehir ilinde dövülerek katledilen Ali ismail Korkmaz için de, “Başbakan, ismail’in görüntülerini izler iken de ağlayabilir mı ?” diye sordu.Daha sonra, “Bu ülkede polisekiplerinin öldürdüğü gencin hesabını vermeyenler, Mısır’da darbeciden hesap soruyor” yazdı.

Medya ile alaka-lı şeklinde ise, “Bugünkü baskı dönemi, 12 Eylül’den beri yaşanmadı” yazan Babahan, Gezi Parkı kapatılınca, “Geziye girmek arzulayanlar iyi hal kağıdı ile AKP il Başkanlığına başvursun” twiti attı.BAKAN BOZDAĞ iÇiN “PiLLi BEBEK”

Kendisine yumruk şahsıın atanın serbest kalmasını eleştiren Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a ise, “ޞahane politikaçi, bir falsosu ses tonu, pilli bebek gibi konuşmasa, önü oldukça çok açık. Palalı saldırgan serbest kalınca da, isyan etmiş miydi ?” diye sordu.TEPKi ÇEKEN iSiM

Ergun Babahan saba h saatlerin de Gazetesi yöneticisiyken, daha sonra AKP Gaziantep ili milletvekili olabilir olan ޞamil Tayyar‘ın da aralarında yer aldı ğı 13 ATV ve saba h saatlerin de çalışanını istifaya zorlamak için, doğu illerine görevlendirmişti.

Star gazetesinde köşe yazarlığı yaptığı sırada MHP lideri Devlet Bahçeli hakkında yazdığı “Kaset iddiaları” yazısı ile ülkücülerin tepkisini çekmiş, gazete binasına yönelik bir saldırı düzenlenmişti.Babahan’ın Astsubay olan babası için Karpuzkaldıran askeri kampında General odası ayırtma girişiminde bulunup reddilmesi; kayınvalidesini de 29 Ekim törenlerinde şeref tribününde oturtmak istemesi karnesinde ilginç anekdotlar şeklinde yer alıyor.

Terör nedeni ile oğlunun askere gideceği dönem için şimdiden korku yaşadığını yazan Babahan’ın oğlunun ABD vatandaşı olduğu ortaya çıkmıştı. Kadın olan ޞili Cumhurbaşkanını erkek zannederek yazdığı yazısı ise sosyal medyada ve medya kulislerinde dalga geçilmesine sebe p olmuştu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz