Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İşkence Gören Aday Konuştu
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ağustos 2013 - 09:30:07
İşkence Gören Aday Konuştu

CHP’li başkan adayı kaçırılarak işkence görmüştüBolu ilinde kaçırılan CHP ilçe başkan adayı ve iddaa bayi Sinan Ayhan, ‘Bunu beni dolandıranlar yaptı’ diye konuş-tu. CHP Bolu ili Merkez ilçe Başkan adayı Sinan Ayhan, kendisini kaçıran kişilerin, haklarında dolandırıcılık şikayetinde yer aldı ğı şahıs-lar olduğunu belirt ti. Pazar günü akşam vakitlerinde [r] sahibi olduğu iddaa Bayisi’ni kapattıktan […]

iskence-Goren-Aday-KonustuCHP’li başkan adayı kaçırılarak işkence görmüştü
Bolu ilinde kaçırılan CHP ilçe başkan adayı ve iddaa bayi Sinan Ayhan, ‘Bunu beni dolandıranlar yaptı’ diye konuş-tu.

CHP Bolu ili Merkez ilçe Başkan adayı Sinan Ayhan, kendisini kaçıran kişilerin, haklarında dolandırıcılık şikayetinde yer aldı ğı şahıs-lar olduğunu belirt ti.

Pazar günü akşam vakitlerinde [r] sahibi olduğu iddaa Bayisi’ni kapattıktan sonra bir daha haber alınamayan Sinan Ayhan, iddiaya göre dün akşam kaçırıldığı şahıs-lar tarafından D-100 karayolu kenarında bırakıldı. Yürüyerek Borazanlar Mahallesi’ndeki evine gelen Sinan Ayhan, Köroğlu Devlet Hastanesi’nde sağlık checkünden geçirildikten sonra polise ifade verdi.

Bolu ili Emniyet Müdürlüğü, Sinan Ayhan’ın ifadeleri doğrultusunda kaçırma olayının gerçekleştirildiği söylenen yer ile hürriyetine kavuştuğı yerdeki mobese kameraları kayıtlarını ve cep telefonunu araştırma kapsamında incelemeye aldı.

Hafta sonu yapılabilir CHP Bolu ili Merkez ilçe kongresi öncesinde adaylığını açıklayan Sinan Ayhan’ı, bugün kendi evinde partililer ve yakınları ziyaret etti. Sinan Ayhan ziyaretine gelenlere yaşadıklarını anlattı. Geçen pazar gecesi saat 03.00 sıralarında üç şa-hıs tarafından kaçırıldığını anımsatan Sinan Ayhan, şöyle diye konuş-tu:

‘Kaçırılma anında gözlerim bağlıydı ve beni ormanlık alana götürdüler. Daha sonra bir inşaat alanına götürdüler. değişik dayak ve işkenceye maruz kaldım. Vücuduma elektrik verdiler. Gözlerim bağlı olduğu için faka t ilk binerken gördüğüm iki şahsıın eşkalini polise verdim. hadisenin ertesi gününde eşim bana ulaşılamadığını ifade ederek kayıp başvurusunda tespit edil-di. hadisenin öğrenilmesinin arkasından hakkımda çıkan haberler de birtakım olay ilerın önüne geçmiş olabilir. Belki bana daha deği-şik muameleler de yapılabilirdi. Bunun basına yansımış olması ile çok büyük felaketten de dönmüş olabilirim. Bana kaba dayak atıldı. özel olarak kafama yumruklar ile vuruldu. Bel kısmıma ve ayak kısmıma vurularak sopalar ile dövüldüm. bütü n bunlar yapılırken gözüm kapalı olanydı. Gece vakitlerinde yarım saat dolaştırıldıktan sonra tahmin ettiğime göre ormanlık bir alana götürüldüm. Bu işkenceye maruz kaldım. Sabaha karşı da inşaat alanı gibi bir yere götürdüler. Takip edilmemek için olsa gerek cep telefonumun sim kartını çıkartmışlar.’

TEHDiT ALDIĞINI belirt ti

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz