Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İsayev Denizlisporda
  • Ana Sayfa » Haber,Spor
  • 9 Ocak 2013 - 18:02:48
İsayev Denizlisporda

Denizlispor, Azerbaycan milli takımında da forma giyen Arif isayev ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. Denizlispor, Azerbaycan Ligi takımlarından Azal PFK Bakü’de oynayan 27 yaşındaki Arif isayev ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. Denizlispor Teknik Direktörü Selahattin Dervent, transfer çalışmalarının, kendisinin verdiği rapor doğrultusunda sürdüğünü söyled i. Transferde takımın yapısını bozmayacak oyuncuları takıma kazandırmaya çalıştıklarını söyleyen Dervent, […]

isayev-DenizlispordaDenizlispor, Azerbaycan milli takımında da forma giyen Arif isayev ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.
Denizlispor, Azerbaycan Ligi takımlarından Azal PFK Bakü’de oynayan 27 yaşındaki Arif isayev ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Denizlispor Teknik Direktörü Selahattin Dervent, transfer çalışmalarının, kendisinin verdiği rapor doğrultusunda sürdüğünü söyled i.
Transferde takımın yapısını bozmayacak oyuncuları takıma kazandırmaya çalıştıklarını söyleyen Dervent, bu kapsamda takıma 27 yaşındaki Azeri oyuncu Arif isayev’i transfer etiklerini ve bu oyuncuyla 1,5 yıllık sözleşme imzalandığını söyledi.
Dervent, isayev’in aynı zamanda Azeri Milli Takımı’nda bulundu ğunı belirterek, ”Arif isayev’in takıma oldukça çok büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum. bazı nokta transferlerimiz daha olacak.[r]. Futbolcularımız ligin başlamasını sabırsızlıkla bekliyor” diye konuş tu.
Transfer çalışmaları kapsamında Antalya kampında Nijeryalı oyuncu Kabiru ile gurbetçi Türk oyuncu Ümit Sözen’i denemeye aldıklarını belirten Dervent, bu futbolcularla ilg i lı kararını ileri ki günlerde vereceğini belirt ti.
Öte yandan Denizlispor’da, Anıl Dilaver’den sonra Yasin Görkem Arslan’ın sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiği öğrenil di.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz