Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İran Dışişleri Bakanından Teröristler Yaptı İddiası
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 09:14:23
İran Dışişleri Bakanından Teröristler Yaptı İddiası

İran Dışişleri Bakanından teröristler yaptı iddiası…Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’ ile bir telefon görüşmesi gerçekleştiren iran Dışişleri Bakanı, Suriye’deki kimyasal saldırının arkasında ޞam yönetiminin olamayacağını söyleyerek, “Bu mesele doğruysa hiçbir şekilde ve hiçbir şekilde hiçbir cinayetten kaçınmayan ülkedeki terörist gruplar yapmıştır” diye konuş-tu.iran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad şık’in, Türk mevkidaşı Ahmet Davutoğlu’ ile yaptığı telefon görüşmesinde […]

iran-Disisleri-Bakanindan-Teroristler-Yapti-iddiasiİran Dışişleri Bakanından teröristler yaptı iddiası…
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’ ile bir telefon görüşmesi gerçekleştiren iran Dışişleri Bakanı, Suriye’deki kimyasal saldırının arkasında ޞam yönetiminin olamayacağını söyleyerek, “Bu mesele doğruysa hiçbir şekilde ve hiçbir şekilde hiçbir cinayetten kaçınmayan ülkedeki terörist gruplar yapmıştır” diye konuş-tu.
iran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad şık’in, Türk mevkidaşı Ahmet Davutoğlu’ ile yaptığı telefon görüşmesinde Suriye’de olan kimyasal silah kullanımının arkasında ޞam yönetiminin olamayacağını belirt tiği söylen di.

iran Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, dün gece yapılan görüşmede, ikilinin Suriye’nin başkenti ޞam kırsalında kullanılan kimyasal silah [r] konusunu ele aldıkları söylen di.

Kimyasal silah kullanımını kesin bir dille kınadıklarını anımsatan iranlı bakan, “Bu mesele doğruysa hiçbir şekilde ve hiçbir şekilde hiçbir cinayetten kaçınmayan ülkedeki terörist gruplar tarafından gerçekleşmiştir” diye konuş-tu.

Konu ile alaka-lı Suriye yönetimine yapılan suçlamaları yersiz bulan şık, “Birleşmiş Milletler denetçileri Suriye’deyken ve Suriye hükümeti güçlü bir şekilde teröristleri geri püskürtmeyi başarabilmişken hükümet nasıl böyle bir eyleme başvurabilir. Bu eylem, çıkarlarını Suriye problemi nu uluslararası boyuta taşımakta ve krizin tırmanmasında gören terörist gruplarca yapıldı” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz