İPhone`dan Canlı Yayın Yapmak İçin Uygulama
Gönderen: admin Tarih: 10 Oca, 2013 At 10:51 AM | Kategorisi : Haber, Magazin | 0 Yorum

iPhonedan-Canli-Yayin-Yapmak-icin-UygulamaEkim 2012’de Beta yayınına başlayan web.tv şimdi de iPhone uygulaması ile Appstore’da yerini aldı.Ekim 2012’de Beta yayınına başlayan web.tv şimdi de iPhone uygulaması ile Appstore’da yerini aldı. Yayına girdiği günden beri yoğun alak a gören web.tv’de şimdiden 5000’in üzerinde kanal oluşturuldu ve yayına başladı.
Ulusal kanallardan, mahal li kanallara; sanatçılardan, markalara spor kulüplerinden, federasyon ve sivil toplum örgütlerine kadar her kesimin dikkatini çeken bir proje oldu.
Reklam Alanı
.tv uygulaması ile kanaladi.web.tv gibi  kanalınızı açabilir ve anında yayına başlayabilirsiniz. Web.tv ‘de yapabildiğiniz hemen hemen her şeyi web.tv uygulaması sayesinde iPhone’nunuzla da yapabileceksiniz. Web.tv uygulaması ile  her yerden canlı yayın yapabilir ve arkadaşlarınızla, ailenizle, takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. ayrıyetten canlı yayınlarınızı kaydedebilir ya da uygulama üzerinden video kaydı yapıp kanalınıza yükleyebilirsiniz. iPhone’nunuzda yer alan kayıtlı videolarınızı da web.tv uygulaması aracılığıyla kanalınızda yayınlayabilirsiniz. web.tv’de neler oluyor takip etmek daha kolay. Uygulama üzerinde web.tv’de o anda canlı yayında olan kanalları, son yüklenen videoları veya izlemek istediğiniz herhangi bir içeriğe anında ulaşıp iPhone’dan izleyebilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>