Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İPhone 6 İlk Görüntüleri
İPhone 6 İlk Görüntüleri

iPhone 5 gelen eleştirilere karşın Appleın en iyi satan ürünlerinden biri olmaya devam ediyor. Anca k iPhone 5′te yapılan yenilikler, kullanıcıları iPhone 4′teki değişim kadar etkilememiş gibi görünüyor. Tabii buna cihazın daha oldukça çok çizilmesi ve bazı yazılımsal sorunları da ekleyebiliriz ama iPhone 4′te de anten sorun u olduğunu unutmamak gerek.Android ve Windows Phoneun yükselişiyle […]

iPhone-6-ilk-GoruntuleriiPhone 5 gelen eleştirilere karşın Appleın en iyi satan ürünlerinden biri olmaya devam ediyor. Anca k iPhone 5′te yapılan yenilikler, kullanıcıları iPhone 4′teki değişim kadar etkilememiş gibi görünüyor. Tabii buna cihazın daha oldukça çok çizilmesi ve bazı yazılımsal sorunları da ekleyebiliriz ama iPhone 4′te de anten sorun u olduğunu unutmamak gerek.Android ve Windows Phoneun yükselişiyle pazarda kullanıcıların karşısında artık daha fazla seçenek var. Bu sebe p le iPhoneun yarım inç büyüyen ekranı ve tasarım değişikliği yeterince dikkat çekmemiş olabilir.[r]. Topeka Capital Market analiz firmasından Brian Whitea göre Apple, daha büyük ekranlı ve daha fazla renk seçeneği sunan bir iPhone planlıyor. Burada referans tasarım olarak iPod touch gösteriliyor. Yeni nesil iPod, pek çok farklı arka kapak rengiyle kullanıcılara sunuluyor.

Analistler, yeni iPhoneun Mayıs-Haziran aylarında piyasada olacağını tahmin ediyor. Anca k Apple son yıllarda iPhone tanıtımlarını sonbaharda yapıyor. Yani analistlere göre takvimde de değişiklikler yaşanabilir.Analistlerin diye konuş tukleri her zaman oldukça çok isabetli olmuyor. Bunun sebebi bazen konsept tasarımlara dair bilgilerin de analistlere ulaşıyor olması. Dolayısıyla daha fazla renk seçeneği bulunan iPhone, Appleın fikirlerinden biri olabilir. Anca k bu ürünün piyasaya çıkıp çıkmayacağını zaman gösteriyor.2012′nin Son Haftasında Zirvede Kim Vardı?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz