Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İPhone 5le İlgili Şikayetler NElerdir
İPhone 5le İlgili Şikayetler NElerdir

Birçok iPhone kullanıcısı şarj, wifi, ölü piksel problem i yaşarken ekran kırılması, kapak çizilmesi ve dış yüzey soyulma sorun u yaşayanlar da var. Çıkar çıkmaz stokları dahi tükenen iPhone 5, kimi şikayetleri de birlikt einde getirdi. ޞikayetler gün geçtikçe artarken şikayetlerin hangi konularda yoğunlaştığını kullanıcılar anlattı. işte sikayetvar.com’a gelen şikayetlerden bazıları: “WIFI SORUNLARI VAR” “iPhone […]

iPhone-5le-ilgili-Sikayetler-NElerdir

Birçok iPhone kullanıcısı şarj, wifi, ölü piksel problem i yaşarken ekran kırılması, kapak çizilmesi ve dış yüzey soyulma sorun u yaşayanlar da var.
Çıkar çıkmaz stokları dahi tükenen iPhone 5, kimi şikayetleri de birlikt einde getirdi. ޞikayetler gün geçtikçe artarken şikayetlerin hangi konularda yoğunlaştığını kullanıcılar anlattı.
işte sikayetvar.com’a gelen şikayetlerden bazıları:
“WIFI SORUNLARI VAR”
“iPhone 5 aldıktan sonra hayal kırıklığı yaşadım.[r]. Gerçekten iPhone 5 alacaklara bütü n samimiyetimle söyleyebilirim ki kesinlikle telefonu iyi araştırdıktan sonra satın alın.”
EKRANI KIRIK
“Bir gsm bayisinden iPhone 5 aldım. Geldiğinde fark etmemişim Anca k 1 hafta sonra telefonun ekranının içeriden kırık olduğunu gördüm. Yetkili bu problemi n genel olarak yaşandığını ve değişim yapıldığını ilettiler. Ben de çalıştığım için ulaştırabildiğim en kısa zamanda telefonu ilettim. Ertesi gün bana kullanıcı hatası diye döndüler ve 600 TL’den fazla bir fatura çıkardılar. ötek i cihazları aynı sorundan değiştirmelerine karşın benimkini değiştirmemeleridir.”
ޞARJ problem i VAR
“Bir hafta evve l iPhone 5 aldım almaz olaydım. ޞarj cihazı elimde kaldı. Kasa en ufak değirmende çiziliyor. En sinir bozucu olanda şarjı iPhone 4 s cihazımdan daha az gidiyor. Bir de pil ömrü uzatılmıştı. Daha kötü olmuş. Ekranı uzattılar ama programlar 4 boyutunda çektiğin fotolarda.”
ÖLÜ PiKSEL VAR
“2 hafta evve l almış olduğum iPhone 5 telefonumda ölü piksel var ve aldığım işletme bunu garantiye göndermeleri gerektiğini 1ay bekleyeceğimi ve kabul edilirse değişeceğini söylüyor. Ben bunu beklerken ise kullanmam için garanti şartlarında olan muadil telefonu vermiyor! Bundan sonra alacağım herhangi bir elektronik üründe alım sözleşmesi yapacağım.”
CiHAZDA SOYULMA OLDU
“Gsm bayisinden iPhone 5 aldım. Taahhütlü 24 ay ürünü açtığımda yanında soyulmalar olduğunu gördüm. Bayiyi aradım diye konuş tum ve akşamda yanlarına vardı m gösterdim bana haklı olduğumu kutudan bu şekilde çıktığını diye konuş tuler ve aynı şekilde bir telefon daha gösterdiler. problemi n oldukça çok geç çözüleceğini ellerinde ürün olmadığını diye konuş tuler. En az 30 gün diye konuş tuler telefonu alalı 5 gün oldu yalnız bana daha kimse dönüş yapmadı. Gerekli yasal mercilere başvurum yapılmıştır”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
 • Yorumla
 • Yorumlar
  • fgh
  • 24 Temmuz 2013 - 17:01:16
  • Aralık 2012 tarihinde vodafone dan aldığım iphone 5 çalışır durumundayken, aldığımdan 7 ay sonra evimde şarja taktığımda aniden açılıp kapanmaya başladı ve bir süre sonra hiç açılmadı. Ben tabii ki telefonu aldığım vodafone bayisine 14/07/2013 tarihinde götürdüm. onlar Teleservice diye bir firmaya yönlendirdiler ve telefonum oraya 20/07/20113 tarihinde giriş yapmış. yani nerdeyse bir hafta sonra. Bugün Teleservice’i aradığımda telefonumun suya temas ettirdiğimi söyleyip garanti dışında kaldığını, 1800-1900 lira arasında para verirsem telefonu alabileceğimi söylediler. Ben öncelikle telefonumu hiç suya temas ettirmedim ve bir suya temas söz konusuysa ya bayi’de durduğu sürede ıslandı ya da teleservice’e gönderirldiğinde. hala telefonumu kullanamama rağmen telefonun aylık ücretini kesiyorlar. Öncelikle bana nasıl bozulduğunu bile sormadılar. İnternetten bakabilirsiniz böyle bir çok şikayet var. Vodafone müşterisi olmama rağmen onları aradığımda yeni kampanyalardan bahsedip Teleservice adlı şirketi yönlendiriyorlar. Yani bu kampanyalardan alınan akıllı telefonlarda bu tür sorunlar yaşayabilirsiniz. Alıncaya kadar müşterisiniz sonra size bu tür muhamele yapıyorlar. ben bundan sonra her yere şikayetimi yazıcam ve kullanmadığım telefonun parasını neden ödüyorum. Bu durumdan herkesin haberi olsun istiyorum ve bunun için elimden geleni yapacağım. Yani düşünün hem her ay 80 tl telefon ücreti veriyorum kullanamadığım halde. bir de üstüne bir telefon ücreti daha talep ediyorlar. Oradan telefon alırken bir daha düşünün.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VA:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz