Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İntikam Leyla’nın Sonu
  • Ana Sayfa » Haber
  • 11 Şubat 2013 - 14:50:29
İntikam Leyla’nın Sonu

intikam 5. bölüm özeti: Leyla, Yağmur ile ilg i lı oldukça çok ehemmiyetli bir püf noktas ı yakalıyor. Haldun, sonunda evine döner. faka t Le ile ile yaptığı kaçamak ona pahalıya patlar. ޞahika ‘ nın iki gündür ulaşamadığı eşinin, Le ile ‘ nın yakınında olduğunu anlaması pek de uzun sürmez. Yağmur ‘ u Rüzgar ile […]

intikam-Leylanin-Sonu- intikam 5. bölüm özeti:

Leyla, Yağmur ile ilg i lı oldukça çok ehemmiyetli bir püf noktas ı yakalıyor.

Haldun, sonunda evine döner. faka t Le ile ile yaptığı kaçamak ona pahalıya patlar. ޞahika ‘ nın iki gündür ulaşamadığı eşinin, Le ile ‘ nın yakınında olduğunu anlaması pek de uzun sürmez.

Yağmur ‘ u Rüzgar ile gören Emre kendini fena dağıtır. Selen, kendisine birlikt e çıktıkları gece ile ilg i lı pek oldukça çok soru soran Emre ‘ ye gerçekleri kendine göre anlatır. Cemre ise annesine karşı hala oldukça çok tavırlıdır. Kendisini odaya kapatır ve kimse ile görüşmek istemez.

Le ile ‘ nın boşanma davası sonuçlanmış ve beş parasız kalmıştır. faka t eski yaşamına geri dönmeye kararlıdır. evve l yaşadıklarının karşılığını almak için Haldun ‘ u arar. arkasından da evini geri almak için Yağmur ‘ a sürpriz bir ziyarette bulunur. Emre ‘ nin telefonu kayıptır. Arama ve mesajlarına cevap alamayan Yağmur, sonunda onu ziyarete gider. Selen ise ޞahika ‘ ya ikilinin ayrıldıkları müjdesini verir.

Haldun ‘ u yakınında stajer şeklinde çalışmaya ikna eden Selen, Emre ‘ yi de firmate işe başlatmayı başarır. Arsoy Vakfının Kuruluş yıldönümü gecesi için çalışan Aslı, kendisine uğrayan Yağmur ‘ a, kaybolan cd meselesi konusunda ޞahika ‘ nın ondan da şüphelendiğini çıtlatır.

ޞahika, Le ile ‘ dan oldukça çok istemesine rağmen kolayca kurtulamaz. Vakıf toplantısına katılan Le ile geceye de kendini davet ettirir. Anca k Yağmur, Ayşe Ceylan konusundaki şüpheleri başarı ile kendi üzerinden Le ile ‘ ya çeker. Yağmur ‘ un koyduğu sahte deliler sayesinde Adem, Arsoylar ‘ ı korumak için Le ile ‘ nın peşine düşer.

[r]

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz