Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İngiltereden Suriye Açıklaması
  • Ana Sayfa » Haber
  • 27 Ağustos 2013 - 10:25:48
İngiltereden Suriye Açıklaması

İngiltereden Suriye açıklaması…ingiltere Başbakanlık ofisinden Suriye’deki saldırı ile alaka-lı bir izah geldi.Yapılan açıklamada saldırıya orantılı bir şekilde karşılık verilmesinin değerlendirildiği açıklandı. KARARIN AÇIKLANMASI BEKLENMiYOR ingiltere Başbakanı David Cameron’ın bugün tatilden dönerek, ingiliz Parlamentosunu Suriye’yi görüşmek için toplanmaya çağırması beklenirken, ingiltere’nin yarın yapılabilir Ulusal Güvenlik Konseyi toplantısına kadar Suriye’ye olası askeri müdahaleye dairkesin kararını açıklaması öngörülmüyor.Cameron’ın […]

ingiltereden-Suriye-Aciklamasiİngiltereden Suriye açıklaması…
ingiltere Başbakanlık ofisinden Suriye’deki saldırı ile alaka-lı bir izah geldi.
Yapılan açıklamada saldırıya orantılı bir şekilde karşılık verilmesinin değerlendirildiği açıklandı.

KARARIN AÇIKLANMASI BEKLENMiYOR ingiltere Başbakanı David Cameron’ın bugün tatilden dönerek, ingiliz Parlamentosunu Suriye’yi görüşmek için toplanmaya çağırması beklenirken, ingiltere’nin yarın yapılabilir Ulusal Güvenlik Konseyi toplantısına kadar Suriye’ye olası askeri müdahaleye dairkesin kararını açıklaması öngörülmüyor.

Cameron’ın başkanlık edeceği Ulusal Güvenlik Konseyi toplantısına, Afganistan ziyaretini iptal eden Başbakan Yardımcısı Nick Clegg, bakanlar, üst düzey askeri görevli kişiler ve istihbarat görevlileri katılacak.

ingiliz basını, olası askeri müdahalenin, Suriye’de önceden saptanan hedeflere Doğu Akdeniz’de konuşlanan Amerikan donanması gemilerinden frlatılabilir füzeler ile yapılabileceğini aktarıyor. Basın, bölgede bulunan ingiliz kraliyet denizaltısının da füze taşıyabildiğine dikkati çekiyor ve uzun sürebilecek bir müdahalede ise ingiltere’nin Kıbrıs adasındaki üssü içerisinde bulunan ingiliz Kraliyet Hava Kuvvetlerine ait Tornado füzelerini devreye sokabileceğini belirtiyor.

Bu arada Ortadoğu Dörtlüsü Temsilcisi ve ingiltere’nin eski Başbakanı Tony Blair, Suriye’ye dairkaleme aldığı makalede, bu ülkeye müdahale edilmesi gerektiğini savundu. Blair, Times gazetesinde yer alan makalesinde, Ortadoğu’da özgürlüğün ve demokrasinin korunması için harekete geçilmemesi halinda bunun sonucunun felaket olacağını söyledi.

Blair, dış müdahalenin insanlarca hoş karşılanmadığını ama Suriye’de “halkın Esed ile El Kaide üyeleri arasında kalmasının” oldukça çok daha korkunç bir şey olduğunu ifade etti.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz