Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İngiliz Ordusu Öldürdü
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 08:57:50
İngiliz Ordusu Öldürdü

İngiliz ordusu öldürdü…Londra poli s ekibi teşkilatı, Prenses Diana’nın ölümüyle alaka-lı yeni bilgiler elde ettiklerini açıkladı. Basında yer alan haberlerde ise Diana’nın ölümüyle alaka-lı ‘Ordu ilinin parmağı olduğu’ iddiaları ortaya atıldı. poli s ekibi görevlileri şimdi yeni bilgilerin güvenilirliğini test ediyor.Fransa’nın başkenti Paris’te 1997 yılında trafik kazasında yaşamını kaybeden ingiltere’nin eski prensesi Diana ve arkadaşı […]

ingiliz-Ordusu-Oldurduİngiliz ordusu öldürdü…
Londra poli s ekibi teşkilatı, Prenses Diana’nın ölümüyle alaka-lı yeni bilgiler elde ettiklerini açıkladı. Basında yer alan haberlerde ise Diana’nın ölümüyle alaka-lı ‘Ordu ilinin parmağı olduğu’ iddiaları ortaya atıldı. poli s ekibi görevlileri şimdi yeni bilgilerin güvenilirliğini test ediyor.
Fransa’nın başkenti Paris’te 1997 yılında trafik kazasında yaşamını kaybeden ingiltere’nin eski prensesi Diana ve arkadaşı Dodi Al Fayed’in ölümüyle alaka-lı ehemmiyetli bir gelişme yaşandı. ingiliz poli s ekibi Teşkilatı Scotland Yard, Prenses Diana, sevgilisi Dodi Al Fayed ve Fransız şoförlerinin ingiliz Ordusu’nun seçkin komando birliği SAS’a [r] bağlı Danny Nightingale adlı bir çavuş tarafından katledildiği istihbaratı aldı. Bu istihbaratı önemliye aldıklarını ifade eden Scotland Yard, yayımladığı açıklamada, Paris’te 31 Ağustos 1997’de tünelde olan kaza ile alaka-lı elde ettiği yeni istihbaratın doğruluk derecesini Özel Suç ve Operasyonlar kumandasındaki Araştırmacılarına araştırtacaklarını söyledi. ilk Paget araştırmasının üç se-ne sürmesi ve oldukça çok pahalıya patlaması nedeni ile, “Yeni bir araştırma başlatmıyoruz ve araştırmamız Paget Operasyonu kapsamında değil.” demekle yetindi. faka t bulgulara göre yeni bir araştırma açılması bekleniyor.Zaman’ın haberine göre, Olay, ingiliz basınını ikiye böldü. Sunday People dışında sadece Sunday Express “Diana’nın ölümünde SAS bağlantısı” başlığı ile haberi manşet yaptı. BBC detaaylara girmeden yeni istihbaratın polisekiplerinin eline geçtiğine değinirken SKY TV, verdiği ilk haberlerde istihbaratın son birtakım gün içerisinde eski bir askerin kayınpederi ve kayınvalidesi tarafından polise sızdırıldığını diye konuş-tu. Bu istihbaratta Prenses Diana’nın ölmeden ev-vel tuttuğu günlüğünün varlığına dikkat çekildi. Diana ve Dodi Al Fayed’in ölümlerinin Lord Justice Scott Baker başkanlığında bir kurul tarafından 2007-2008 yıllarında Yüksek Kraliyet Mahkemesi’nde soruşturulduğuna dikkat çeken Metropolitan Polis, detaaylara girmedi ama Sunday People gazetesi, istihbaratın kaynağı tarafından elle yazılmış mektubu yayımladı. SAS’ın Prenses Diana’nın ölümünün arkasında olduğunu ileri süren 7 sayfalık mektuptan Savunma Bakanlığı’nın ve askeri savcılığın yazıldığı 2011 sene-si Eylül ayından beri haberdar olduğu anlaşıldı. Kraliyet Ailesi ise konu ile alaka-lı izah yapmayacaklarını diye konuş-tu. Paparazzilerden kaçmaya çalışan Diana, Fayed ile şoförleri bir tünele girdikleri sırada yaptıkları kazada ölmüştü. Dodi Fayed’in babası Muhammed Al Fayed, kazada devletin parmağı olduğunu defalarca söylemişti. ingiltere’deki araştırmada ise kazadan ‘alkollü olduğu ve hızlı gittiği’ iddia edilen şoför sorumlu tutulmuştu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz