Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İnceden Arınça Millet Size 11 Yıl Katlandı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 21 Haziran 2013 - 18:57:43
İnceden Arınça Millet Size 11 Yıl Katlandı

CHP Grup Başkanvekili Yalova ili Milletvekili Muharrem ince, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın “8 saat oldukça çok 8 dakika dursunlar” sözleri sonucu, “Millet size 11 se-ne katlandı da sen 8 saat mi katlanamıyorsun.” diye konuş-tu.Yalova ilinde bir anaokulun se-ne sonu etkinliğine katılan Muharrem ince, programın sonunda gazetecilere gündemle alaka-lı açıklamalarda tespit edil-di. ince, “Bu ülkede bir […]

inceden-Arinca-Millet-Size-11-Yil-KatlandiCHP Grup Başkanvekili Yalova ili Milletvekili Muharrem ince, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın “8 saat oldukça çok 8 dakika dursunlar” sözleri sonucu, “Millet size 11 se-ne katlandı da sen 8 saat mi katlanamıyorsun.” diye konuş-tu.
Yalova ilinde bir anaokulun se-ne sonu etkinliğine katılan Muharrem ince, programın sonunda gazetecilere gündemle alaka-lı açıklamalarda tespit edil-di. ince, “Bu ülkede bir duran adamlar var, bir vuran adamlar var, bir de götüren adamlar var. Vuran adamlar ile götüren adamlar birlikt e, ortak. Koalisyon kurmuşlar bunlar. Bülent [r] Arınç diyor ki ‘Ya 8 saat bunlar nasıl duracak. Bunlarda boyun fıtığı, bel fıtığı yok mudur?’ ‘Herhalde’ yok diyor. Bir insan boyun, bel fıtığı olabilir yeter ki bir insan beyin fıtığı olmasın. 8 saat çok, 8 dakika dursunlar diyor. 11 se-ne durdunuz, millet size 11 yıldır katlandı da sen 8 saat mi katlanamıyorsun? Türkiye’de insanlar, gençler zekâlarını, mizahın gücünü konuşturuyorlar ve gençlerin deyimiyle konuşayım; ti’ye alıyorlar iktidarı. Yani Türkiye’de hiçbir iktidar sokaklarda hiç bu kadar küçümsenmemiştir. Bu kadar kaba güce rağmen gaza, TOMA’ya, copa rağmen bu ülkenin misafiri direniyor. tüm vilayetlerinde direniyor, Yalova’sında, istanbul’unda, izmir’inde, Antep’inde, Mersin’inde direniyor. iktidar aklını başına toplamalı. Başbakan bu tavırlarından vazgeçmeli. Başbakan tek adamlığını bir kez daha düşünmeli. AKP içerisindeki milletvekillerine sesleniyorum; kapıkulu olmayın, özgür iradeli milletvekili olun.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz