Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İman Camisine 310 Cenaze
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ağustos 2013 - 10:00:39
İman Camisine 310 Cenaze

Mısır’ın başkenti Kahire’deki Rabiatul Adeviyye ve Nahda meydanlarında darbe karşıtlarına yönelik katliamda ölen ve yaralananların sayısı ortaya çıkıyor. Rabiatul Adeviyye Meydanı’ndaki İman Camisi İmamı Muhammed Nasri “Rabiatul Adeviyyeden 310 cenaze camiye getirildi” diye konuş-tu. Kahire’nin fark-lı yerlerinden yakınlarının cenazelerini teslim almak ve bulmak için binlerce insanin İman Camisi’ne geldiği öğrenil-di. Çaresiz şekilde ölü ve yaralılarını […]

iman-Camisine-310-Cenaze- Mısır’ın başkenti Kahire’deki Rabiatul Adeviyye ve Nahda meydanlarında darbe karşıtlarına yönelik katliamda ölen ve yaralananların sayısı ortaya çıkıyor. Rabiatul Adeviyye Meydanı’ndaki İman Camisi İmamı Muhammed Nasri “Rabiatul Adeviyyeden 310 cenaze camiye getirildi” diye konuş-tu.
Kahire’nin fark-lı yerlerinden yakınlarının cenazelerini teslim almak ve bulmak için binlerce insanin İman Camisi’ne geldiği öğrenil-di. Çaresiz şekilde ölü ve yaralılarını arayan misafirin, ağlayarak etrafta dolaştıklarını bildiren İmam Nasri, birçok insanın üzüntü içinde yakınlarının cenazelerini bulamadan camiden ayrıldığını, birtakım cesetlerin yanmış olduğu için yakınları tarafından teşhis [r] edilemediğini söyledi. YETERLİ VE DOĞRU BİLGİ VERMİYORLARSağlık Bakanlığı ve hastanelerin yeterli ve doğru bilgi vermediğini ifade eden halk ise “Biz yakınlarımızın cenazelerini almak istiyoruz” diyerek tepkilerini dile getirdiler.CESETLERİ DE YAKTILARRabiatul Adeviyye Meydanı’nda darbe karşıtları tarafından kurulan sahra hastanesinin Ordu ili kuvvetleri tarafından yakılması nedeni ile birçok ölüsün de yandığı ve tanınmaz hale geldiği öğrenil-di. Meydana müdahale eden güvenlik güçleri, burada öldürülenlerin cesetlerini, bilinmeyen bir yere götürmüştü. ÖLÜ VE YARALI SAYISINI GİZLİYORLARSağlık Bakanlığı 278 şahsıın öldüğünü 2001 şahsıın de yaralandığını bildirmişti. Müslüman Kardeşler Teşkilatı (İhvan) ise 2 bin 600 şahsıın yaşamını yitirdiğini 7 bin şahsıın yaralandığını; Hürriyet ve Adalet Partisi ise bin şahsıın öldüğünü, 10 bin şahsıın yaralandığını açıklamıştı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz