Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İlker Başbuğun Silivride Ne İşi Var
  • Ana Sayfa » Haber
  • 21 Mayıs 2013 - 19:26:15
İlker Başbuğun Silivride Ne İşi Var

Hülya Koçyiğit Eski Genelkurmay Başkanı ilker Başbuğ’un terörist yaftası ile mahkemesinin görülüyor olması içimi acıtıyor diye konuş-tu.Akil insanlar heyetinde yer alan oyuncu Hülya Koçyiğit, kendilerine yönelik sert eleştirilerde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye kırgın olmadığını ifade eder iken AKP’nin 1 Mayıs müdahalesini eleştirdi. ‘BAޞBUĞ’UN NE iޞi VAR SiLiVRi’DE’ Koçyiğit, Başbakan Erdoğan’ın “terörist” ilan ettiği […]

ilker-Basbugun-Silivride-Ne-isi-VarHülya Koçyiğit Eski Genelkurmay Başkanı ilker Başbuğ’un terörist yaftası ile mahkemesinin görülüyor olması içimi acıtıyor diye konuş-tu.
Akil insanlar heyetinde yer alan oyuncu Hülya Koçyiğit, kendilerine yönelik sert eleştirilerde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye kırgın olmadığını ifade eder iken AKP’nin 1 Mayıs müdahalesini eleştirdi.

‘BAޞBUĞ’UN NE iޞi VAR SiLiVRi’DE’

Koçyiğit, Başbakan Erdoğan’ın “terörist” ilan ettiği tutuklu gazeteciler ve Terör Örgütü [r] lideri suçlaması ile tutuklu bulunan Eski Genelkurmay Başkanı ilker Başbuğ hakkında da açıklamalarda tespit edil-di.

Habertürk ekranlarında yayımlanan Türkiye’nin Nabzı programına Akil insanlar Heyeti Marmara Bölgesi Grubu Üyesi Hülya Koçyiğit, misafi r oldu. Akil insanlar’ın çalışmalarına yönelik konuşan Koçyiğit, çözüm sürecine dairönemli değerlendirmelerde tespit edil-di.

‘1 MAYIS KUTLAMALARINDA YANLIޞ YAPILDI’

1 Mayıs kutlamalarında olan olay iler ve 1 Mayıs Kutlamaları için Taksim Meydan’ına gelmek arzulayan gösteri yapan kişilere biber gazı sıkılmasını eleştiren Koçyiğit, “Kürtlere özgürlük ve çözüm süreci diye çıkan AKP’nin bunu yapmaması gerekirdi. Elimde olsa ilk yapacağım şey biber gazını yasaklamak olurdu” diyerek 1 Mayıs’ta yaşananları eleştirdi.

‘GAZETECiLER sebe p iÇERiDE’

Türkiye’deki hukuk sistemini de eleştiren Hülya Koçyiğit, Başbakan Erdoğan’ın tutuklu gazeteciler ile alaka-lı şunları belirt ti: “Hukuk bizim olmazsa olmazımız. birtakım bazı ona karşı isyanlarımız oluyor. içsel de olsa oluyor. Diyoruz ya zamanında olmayan hukuk hukuk değildir. Biran ön-ce suçlular cezasını bulsun suçsuzlar da bundan sonra lütfen serbest kalsınlar istiyorum. Gazeteciler fikir misafiridır. Herhangi bir silahlı eylem içerisinde bulunmadıklarına göre, sebe p bu kadar uzun zaman tutuklular? sebe p hala davaları bir neti-ce almadı. Genelkurmay Başkanımızın terörist yaftası ile mahkemesinin görülüyor olması da benim oldukça çok içimi acıtıyor. Bizi bunlar oldukça çok kutuplaştırıyor.” diyerek yapılan hukuksuzluklara tepki gösterdi.

Vatan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz