Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İki Kulübe Süper Ceza
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 08:05:10
İki Kulübe Süper Ceza

PFDK, Galatasaray Takımı ve Fenerbahçe Takımı arasında oynanan Süper Kupa mücadelesında yaşananlardan ötürü 2 kulübe toplamda 200 bin TL ceza verdiğini açıkladı.  Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Süper Kupa finalinde oynanan maçın arkasından Fenerbahçe ve Galatasaray Takımı’a ağır fatura kesti. PFDK, iki kulübe toplamda 200 bin TL ceza verdi . PFDK’nın bugünkü toplantısında almış olduğu […]

iki-Kulube-Super-Ceza PFDK, Galatasaray Takımı ve Fenerbahçe Takımı arasında oynanan Süper Kupa mücadelesında yaşananlardan ötürü 2 kulübe toplamda 200 bin TL ceza verdiğini açıkladı.

 Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Süper Kupa finalinde oynanan maçın arkasından Fenerbahçe ve Galatasaray Takımı’a ağır fatura kesti. PFDK, iki kulübe toplamda 200 bin TL ceza verdi . PFDK’nın bugünkü toplantısında almış olduğu kararlar şöyle: 1- Galatasaray Takımı A.Ş.’nin, 11.08.2013 yılı tarihi itibarı ile oynanan Galatasaray [r] Takımı A.Ş. – FENERBAHÇE A.Ş. Süper Kupa müsabakasında, taraftarlarının sebe p olduğu saha olay ilerı nedeni ile takdiren 20.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada Galatasaray Takımı A.Ş.’nin, taraftarlarının sebe p olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeni ile takdiren 60.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada Galatasaray Takımı A.Ş.’nin, müsabaka sonrası flaş röportaja antrenör ve oyuncu katılımı sağlanmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeni ile takdiren 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada Galatasaray Takımı A.Ş.’nin, takım halinde sportmenliğe aykırı hareket nedeni ile 9.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Cezaların birleştirilmesi suretiyle Galatasaray Takımı A.Ş.’nin, toplam 99.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 2- FENERBAHÇE A.Ş.’nin, 11.08.2013 yılı tarihi itibarı ile oynanan Galatasaray Takımı A.Ş. – FENERBAHÇE A.Ş Süper Kupa müsabakasında, taraftarlarının sebe p olduğu saha olay ilerı nedeni ile takdiren 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş.’nin, taraftarlarının sebe p olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeni ile takdiren 80.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Cezaların birleştirilmesi suretiyle FENERBAHÇE A.Ş.’nin, toplam 110.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, karar verilmiştir.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz