Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İhlas Koleji Yeni Döneme İddialı Girdi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 27 Ağustos 2013 - 10:07:24
İhlas Koleji Yeni Döneme İddialı Girdi

İhlas koleji yeni döneme iddialı girdi…Türk eğitim sektörünün önde gelen kurumlarından olan ihlas Eğitim Kurumları 2013 yılı-2014 eğitim yılını iddialı bir şekilde açtı.Tablette e…Türk eğitim sektörünün önde gelen kurumlarından olan ihlas Eğitim Kurumları 2013 yılı-2014 eğitim yılını iddialı bir şekilde açtı. Tablette eğitim, 3 boyutlu eğitim gibi teknolojiyi eğitime entegre ederek hayata geçiren bununnla birlikte […]

ihlas-Koleji-Yeni-Doneme-iddiali-Girdiİhlas koleji yeni döneme iddialı girdi…
Türk eğitim sektörünün önde gelen kurumlarından olan ihlas Eğitim Kurumları 2013 yılı-2014 eğitim yılını iddialı bir şekilde açtı.Tablette e…
Türk eğitim sektörünün önde gelen kurumlarından olan ihlas Eğitim Kurumları 2013 yılı-2014 eğitim yılını iddialı bir şekilde açtı.

Tablette eğitim, 3 boyutlu eğitim gibi teknolojiyi eğitime entegre ederek hayata geçiren bununnla birlikte sosyal sorumluluk tasarımleri şeklinde hepsi birbirrinden ehemmiyetli organizasyonlara imza atan ihlas Eğitim Kurumları, [r] çalışanlarına yönelik düzenlemiş olduğu hizmet içi eğitim seminerleri ile yeni eğitim yılına ‘merhaba’ diye konuş-tu.

ihlas Koleji’nin Marmara Evleri Kampüsü Konferans Salonu’nda tertiplenen seminerde ihlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Hami Koç, okul müdürleri, öğretmenler ve ihlas Koleji personeli hazır tespit edil-di.

Tüm çalışanların iştirak ettiği seminerin açılış konuşmasını ihlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Hami Koç yaptı. Konuşmasına ihlas Koleji’ne yeni katılan öğretmenlere “hoş geldiniz” diyerek eğitim yılının bütü n ihlas Koleji ailesine hayırlı olması diledi.

18. EĞiTiM YILINA ADIM ATTI

Her se-ne bu konuşmayı yapar iken heyecanlandığını anımsatan Koç, ihlas Koleji’nin 18. eğitim yılına girdiğini belirt ti. Dünyanın en kıymetli işinin eğitim olduğunu kaydeden Koç, bu amaçla hazırlıklarına bu seminerle başladıklarını belirt ti.

“ENVER ABi’DEN 3 ޞEY ÖĞRENDiK”

Koç, bu se-ne vefat eden ihlas Holding’in kurucusu Enver Ören’den alıntılar yaptı. Koç bununla alaka-lı olarak, “Enver Abi ile birlik-te olduğumuz zaman dilimi içerisinde ondan oldukça çok şeyler öğrendik. Bir büyüğümüz şeklinde kendisinden, bilgisinden ve görgüsünden oldukça çok faydalandık. Enver Abi’den öğrenmiş olduğum üç şeyi sizinle paylaşmak istiyorum. 1.si sevgiydi. işini sevmek, aileni sevmek, iş arkadaşlarını sevmek. ikincisi güvendi. Aileye güvenmek, dostlarına güvenmek. Sevgi ve güvenin olmadığı yerde huzur olmaz. 3.sü de ekip çalışması. Bu saydığım üç vurgu bizim eğitimdeki yol haritamızı belirliyor. insan sevginin gücünü ve muhteviyatını keşfettiği zaman huzurlu, başarılı ve mutlu olacaktır.” ifadelerini kullandı.

Bu se-ne tertiplenen üniversite sınavları hakkında konuşan Koç, ihlas Koleji’nin elde etmiş olduğu yüzde 94.3’lük oranın önemini vurguladı.

BiRÇOK ÖZEL STATÜDEKi EĞiTiM KURUMUNU GERiDE BIRAKTI

Türkiye’deki okulların türlerine göre yerleştirme oranlarını aktaran Koç, ihlas Koleji’nin pek çok özel statüdeki eğitim kurumunu geride bıraktığını belirt ti. ihlas Koleji’nin iki lisesinin tercih yapan öğrencilere göre yüzde 100 yerleştirme oranı yakaladığını söyled i. Koç, “Bazı öğrencilerimiz tercih yapmadılar. Öğrencilerimiz ikinci tercihlerini iyi kullanabilirlerse yerleştirme oranımız yüzde 98’lere kadar çıkabilir” diye konuş-tu.

Seminerde ihlas Koleji’nin eğitim teknolojileri alanındaki ilerlemesini aktaran Koç, pek çok fuar ve etkinliği takip ederek ehemmiyetli firmalar ile çalıştıklarını söyled i. Uzaktan eğitim konusunda pek çok kurumdan ve üniversiteden ev-vel hareket ederek sistemi kurduklarını ifade eden Koç, Türkiye’de bu işin duayenlerinden destek aldıklarını söyled i.

TÜRKiYE’DE iLK OLabilir iޞLERE iMZA ATTIK

ihlas Koleji’nin hayata geçirmiş olduğu 3 boyutlu eğitim ve tablette eğitim sistemleri hakkında bilgiler veren Koç, bu meselede da ehemmiyetli firmalar ile işbirliğine gittiklerini söyled i. Türkiye’de ilk olabilir işbirliklerine imza attıklarına değinen Koç, özel olarak tablette eğitim konusunda okullarındaki bütü n alt yapı çalışmalarının tamamlandığını belirt ti.

Üç boyutlu eğitim hakkında konuşan Koç, “Yapmış olduğumuz Uluslararası Eğitim Teknolojileri Konferansı pek çok kesim tarafından takdirle karşılandı. Bu işin uzmanı olan dünyaca firmaler bizi tebrik ettiler. Bu meselede Avrupa’nın önde gelen kurumlarından biri olduğumuz gibi, Türkiye’de öncü kuruluşuz. Öyle ki bizim çalışmalarımızı takip edenler hatta taklit eden kurumlar dahi var.” diye konuş-tu. Üç boyutlu eğitim için materyal sayısını arttırdıklarına da değinen Koç, materyal üreten firmalar ile sürekli bir şekilde iletişim halinde olduklarını belirt ti.

Hami Koç’un konuşmasının arkasından ihlas Koleji çatısı altında on hizmet yılını dolduran öğretmenlere plaket verildi. Plaketleri takdim eden Hami Koç yapmış olduğu konuşmada devamlılığı esas aldıklarını söyleye-rek her se-ne 10. hizmet yılını dolduran çalışanlara bu plaketleri vermekten mutluluk duyduğunu belirt ti. Plaket takdiminin arkasından toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

(iHA) ihlas Koleji yeni döneme iddialı girdi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz