Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İEF
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 09:27:36
İEF

Bu se-ne 29 Ağustos-2 Eylül 2013 yılı tarihleri arasında düzenlenecek 82. İzmir ili Enternasyonal Fuarı’na (iEF) 60 ülkeden katılım bekleniyor. Fuarı organize eden iZFAޞ Genel Müdürü Mehmet ޞakir Örs, bu yıl fuara uluslararası katılımın nitelik şeklinde daha da yükseldiğini belirterek, “Bu se-ne fuarımıza [r] 60 dolayında ülkeden uluslararası katılım bekliyoruz. Başbakan yardımcısı ve bakan düzeyinde […]

iEF
Bu se-ne 29 Ağustos-2 Eylül 2013 yılı tarihleri arasında düzenlenecek 82.

İzmir ili Enternasyonal Fuarı’na (iEF) 60 ülkeden katılım bekleniyor. Fuarı organize eden iZFAޞ Genel Müdürü Mehmet ޞakir Örs, bu yıl fuara uluslararası katılımın nitelik şeklinde daha da yükseldiğini belirterek, “Bu se-ne fuarımıza [r] 60 dolayında ülkeden uluslararası katılım bekliyoruz. Başbakan yardımcısı ve bakan düzeyinde 20’ye yakın ülkeden katılım olacak.” diye konuş-tu.

İzmir ili Fuarcılık A.ޞ (iZFAޞ), izmir’in iş adamları ve iş kadınları kuruluşlarının temsilcileri ile iEF’in ekonomik ve ticari yönünü daha da güçlendirmek maksadı ile bir araya geldi. iEF öncesinde kentin iş adamları ile bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptıklarını ifade eden iZFAޞ Genel Müdürü Mehmet ޞakir Örs, “29 Ağustos tarihi itibarı ile fuarımız açılabilir ve 8 Eylül’de sona erecek. Bu se-ne geçtiğimiz yıllardan deği-şik şeklinde yabancı katılımcılardan gelen talep doğrultusunda uluslararası bölümün süresini kısa olanlttık. Önceki yıllardan deği-şik olarak, sadece uluslararası katılım holü 29 Ağustos-2 Eylül 2013 yılı tarihlerinde beş gün açık kalacak. ötek i bütü n etkinlikler 11 gün boyunca devam edecek.” diye konuş-tu.

“100. FUARA ULAޞMAYI BUGÜNDEN HEDEFiMiZE KOYDUK”

Bu se-ne 82’ncisi düzenlenecek iEF’e bir yıldır hazırlandıklarını ifade eden Örs, iZFAޞ çalışanları için fuar günlerinin düğün, bayram günleri gibi olduğunu ve bu nede n le bugünlerde yaşadıkları heyecanı iş dünyası ile da paylaşmak rica ettiklerini ifade etti. Fuarı, daha uzun sene-ler yaşatmak rica ettiklerini her defasında dile getirdiklerini vurgulayan Örs, şöyle devam etti: “iZFAޞ olarak,100’üncü fuara ulaşmayı bugünden önümüze hedef şeklinde koyduk. Kentin toplumsal kanaat önderlerini, mahal-li dinamiklerini, meslek örgütlerini, üniversitelerini, medyayı ve bütü n toplumsal çevreleri 100’üncü fuarı yapma hedefimize kilitlemeyi, onları da bu meselede düşündürmeyi amaçlıyoruz. Daha bugünden 100’üncü fuarı yapma heyecanını, coşkusunu hep birlik-te duyumsamak, paylaşmak istiyoruz.”

“FUARA KATILANLARI İzmir ili iޞ DÜNYASI iLE BULUޞTURMAK iSTiYORUZ”

iEF’in sosyal, toplumsal açıdan oldukça çok yönlü bir organizasyon olduğunu, başta ekonomi ve ticaret alanı olmak üzere yaşamın bütü n renklerini içerisinde barındırdığını anımsatan Örs, “Kentimize fuar nedeni ile oldukça çok sayıda iş adamı, iş kadını, uluslararası delegasyon misafi r şeklinde gelecek. Bu, İzmir ili adına ve fuarımız adına gerçekten sevindirici bir gelişme. istiyoruz ki bu gelişmelerden gereken desteği, yararı iş dünyamız da sağlasın. Fuarların özünde kentin ekonomisine, toplumsal yaşamına katkı sağlamak, artı koyabilmek var. Bu kadar delegasyonun, iş insanının geldiği fuarımızda, onları mahal-li muhatapları ile buluşturmak istiyoruz. iş misafirimızla, fuarımıza katılan firmaları buluşturmayı ve iş örgütleri ile bir araya getirmeyi hedefliyoruz. Fuarımızın bir ekonomi buluşmasına dönüşmesini, kentimiz adına sektörler adına daha fazla yararın sağlanmasını amaçlıyoruz. Bu noktada nasıl işbirliği yapabiliriz arayışı ile bir araya gelmek rica ettik.” diye konuş-tu.

Toplantıya katılan iş dünyası temsilcileri, İzmir ili Enternasyonal Fuarı’na gerekli desteği vermeye hazır olduklarını belirtirken, fuar süresince gerek yabancı katılımcılarla, gerekse alım heyetleri ve delegasyon ile izmir’in iş misafirinı bir araya getirmek için üyelerine duyuru ve bilgi sağlayacaklarını söyledi. İzmir ili Enternasyonal Fuarı’nın, bu se-ne geçtiğimiz yıllardan deği-şik olarak, uluslararası bölümü 29 Ağustos-2 Eylül 2013 yılı tarihlerinde 5 gün açık kalacak. Yurt dışı katılım, bu se-ne İzmir ili Uluslararası Fuar Alanı 4 No’lu Hol’de organize edildi. 4 No’lu Hol’de ikili görüşmeler için özel Vip Lounge salonu oluşturuldu.

Kaynak: Cihan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz