Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

İddialar Derhal Araştırılmalı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 21 Ağustos 2013 - 08:42:09
İddialar Derhal Araştırılmalı

İddialar derhal araştırılmalı…Dışişleri Bakanlığı, Suriye’de kimyasal silah kullanımına dairiddiaların derhal araştırılması ve bulgularının ortaya konulması gerektiğini söyled i.Dışişleri Bakanlığı, Suriye’de kimyasal silah kullanımına dairiddiaların derhal açıklığa kavuşturulması gerektiğini belirterek, “iddialar doğruysa uluslararası camianın insanlığa karşı suç teşkil eden bu kabul edilemez vahşet karşısında gereken duruşu sergilemesi ve tepkiyi göstermesi  kaçınılmazdır” açıklamasını yaptı. Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, […]

iddialar-Derhal-Arastirilmaliİddialar derhal araştırılmalı…
Dışişleri Bakanlığı, Suriye’de kimyasal silah kullanımına dairiddiaların derhal araştırılması ve bulgularının ortaya konulması gerektiğini söyled i.
Dışişleri Bakanlığı, Suriye’de kimyasal silah kullanımına dairiddiaların derhal açıklığa kavuşturulması gerektiğini belirterek, “iddialar doğruysa uluslararası camianın insanlığa karşı suç teşkil eden bu kabul edilemez vahşet karşısında gereken duruşu sergilemesi ve tepkiyi göstermesi  kaçınılmazdır” açıklamasını yaptı.

Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, “Suriye’de ޞam’ın Doğu Gota ve Batı Gota [r] bölgelerinde dün gece rejim güçlerince kimyasal silah kullanılmak suretiyle gerçekleştirilen saldırılar sonucunda yüzlerce sivilin yaşamını yitirdiğine dair haberler çok büyük endişeyle izlenmektedir” denildi.

iddiaların derhal açıklığa kavuşturulması gerektiği ifade edilen açıklamada, “Suriye’de kimyasal silah kullanımı iddialarının doğruluğunu araştırmak üzere oluşturulan ve halen bu ülkede çalışmalarını sürdüren BM incele-me Misyonu da söz konusu iddiaları araştırmalı ve bulgularını ortaya koymalıdır. ޞayet iddialar doğruysa uluslararası camianın insanlığa karşı suç teşkil eden bu kabul edilemez vahşet karşısında gereken duruşu sergilemesi ve tepkiyi göstermesi kaçınılmazdır” ifadesi yer aldı.
Kaynak: AA

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz